1609
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی باعث شد پس از حماسه شهید رئیس‌علی دلواری و شهدا خلیج فارس حماسه جدیدی به نام استان بوشهر رقم زده شود.
 
خبرگزاری فارس: دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی حماسه جدیدی به نام استان بوشهر رقم زد

به گزارش شبکه خبربوشهر، سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در مراسم سالروز حماسه 22 در بوشهر اظهار داشت: روز 22 دی سال‌روز حماسه اقتدار آفرین و عزتمندی است که توسط جوانان این سرزمین رقم خورده است.

وی بیان کرد: در این حماسه 10 تفنگدار آمریکایی به همراه دو فروند شناور و تجهیزات ناوبری و تسلیحاتی به‌دلیل تجاورز به آب‌های کشور توسط نیروهای دریایی سپاه ایران دستگیر شدند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم استان بوشهر در همه زمینه‌ها در دوره‌های مختلف از آغاز انقلاب تاکنون در همه صحنه‌های تاثیرگذار حضور داشته‌اند.

وی گفت: نیروی دریایی سپاه شبانه‌روز در حال رصد تحرکات در مرز آبی است و آمادگی خود را در این حادثه نشان داد.

رزمجو با بیان اینکه در این حادثه خدا همه حلقه‌ها را برای نابودی دشمن به هم پیوسته کرد، افزود: این حادثه باعث شد پس از حماسه شهید رئیس‌علی دلواری و شهداء خلیج فارس حماسه جدید رخ دهد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رونمایی از پوستر سریال مردان نادر در این مراسم گفت: این اولین سریالی است که ویژه شهدای خلیج فارس ساخته شده است.

اضافه کردن نظر

تبلیغات