5860
نخستین همایش بین‌المللی و دوازدهمین همایش ملی علمی فرهنگی خلیج فارس با حضور نمایندگان 17 کشور جهان در بوشهر آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه خبربوشهر، رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر صبح امروز در نخستین همایش بین‌المللی و دوازدهمین همایش ملی علمی فرهنگی خلیج فارس در دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: در این همایش که با هدف معرفی جاذبه‌های خلیج فارس و رویکرد گردشگری و تعاملات بین‌المللی در حال برگزاری است، نمایندگان 17 کشور حضور دارند.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال این هستیم که ضمن تولید و ارائه ایده‌های نو،  فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری خلیج فارس نیز در دو حوزه ملی و فراملی معرفی شود.

علی احمدی‌زاده  تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این کنگره معرفی ظرفیت‌های مختلف گردشگری، اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی خلیج‌فارس با یک نگاه کاربردی است که در جهت‌دهی مقالات نیز به این شاخص‌ها توجه شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: برای نخستین سال، استان بوشهر میزبان برگزاری این همایش بین‌المللی را با میزبانی جهاد دانشگاهی انجام داده و با استقرار دبیرخانه‌ دائمی آن در بوشهر، تلاش می‌کنیم که ارتقاء روند کمی و کیفی برگزاری این کنگره بین‌المللی را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: اگرچه دبیرخانه دائمی این کنگره بین‌المللی در بوشهر نیست اما توانستیم که 196 مقاله ارزنده را برای داوری و ارائه منتخبی از آنها در کنگره، دریافت کنیم.فارس

اضافه کردن نظر

تبلیغات