5862
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: یکی از مراکزی که توانسته است به عنوان یک الگو در عرصه بالابودن توان علمی و دفاعی کشور خود را نشان دهد، جهاد دانشگاهی است.

به گزارش شبکه خبر بوشهر، حمیدرضا طیبی ظهر امروز در نخستین همایش بین‌المللی و دوازدهمین همایش ملی علمی فرهنگی خلیج فارس در دانشکده نفت و گاز دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: ارتقاء سطح قدرت کشور در دو حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار سبب می‌شود که بتوانیم به خوبی از خلیج‌فارس حراست و حفاظت کنیم.

وی افزود: خلیج فارس جزء از سرزمین ایران و نشانی از هویت و فرهنگی ایرانی ماست که هیچ فرد حقیقی و حقوقی اجازه ندارد که نامش را مخدوش کند. 

رئیس جهاد دانشگاهی تصریح کرد: یکی از مراکزی که توانسته است به عنوان یک الگو در عرصه بالابودن توان علمی و دفاعی کشور خود را نشان دهد، جهاد دانشگاهی است.

طیبی ادامه داد: از سال 1359 که جهاد دانشگاه تاسیس شد تاکنون در عرصه پزشکی موفقیت‌های خوبی نصیب کشور کرده است که رفع ناباروری از طریق شبیه‌سازی حیوانات در پژوهشگاه رویان، یکی از این موفقیت‌ها به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: در حوزه فنی و مهندسی ساخت و نصب تجهیزات مورد نیاز برای سکوهای دریایی در عسلویه و تجهیزات جدید در اسکله خارک توسط متخصصان ایرانی در جهاد دانشگاهی عملیاتی شده است.فارس

اضافه کردن نظر

تبلیغات