5882
عملیات طرح هادی در روستای زائر عباسی شهرستان دشتی پس از 40 سال آغاز شد.
 

به گزارش bunn.ir از شهرستان دشتی، عبدالله نادری صبح امروز در ادامه سلسله نشست‌ها و چهره به چهره و بدون واسطه با مردم با حضور در جمع مردم روستای زائرعباسی از اجرای آغاز عملیات طرح هادی در این روستا پس از 40 سال خبر داد.

وی افزود: روستای زائرعباسی با داشتن  41 خانوار و 89 نفر جمعیت، 15 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 25 فقره تسهیلات به‌سازی و مقاوم‌سازی پرداخت‌ کرده که در حال حاضر بیش از 80 درصد مقاوم‌سازی در این روستا صورت گرفته است.

نادری عنوان کرد: نقشه طرح هادی روستای زائر عباسی در سال 1392 مصوب شدو در سال 1396 بازنگری شده و امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی 6 هزار مترمربع به‌سازی در این روستا هستیم.

وی افزود: مقرر گردید مخلوط ریزی و آسفالت غرب روستا به طول 700 متر نیز اجرا و بوستان روستایی نیز پس از متوقف شدن چندساله تکمیل شود.

نادری یادآور شد: این نشست‌ها که بدون واسطه و با حضور مدیران شهرستان انجام می‌شود برخی از مسائل و مشکلات در همان مکان برطرف و برخی که نیاز دارد در زمان کوتاهی در شهرستان حل‌ و فصل و اگر نیاز به استان داشت به جد پیگیری و در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف خواهیم کرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: روستای میانخره 59 خانوار و 161 نفر جمعیت دارد که تاکنون 54 فقره تسهیلات به‌سازی ویژه به متقاضیان پرداخت‌شده است.

سید اصغر صالحی افزود: تعداد 86 جلد سند در این روستا صادر، هفت هزارمترمربع آسفالت و 400 مترمربع بوستان روستایی احداث‌شده است.

اضافه کردن نظر

تبلیغات