6279

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه حماسه دریادلان در مقابله با دشمن در خلیج فارس در تاریخ انقلاب ثبت است، گفت: حماسه‌سازان خلیج فارس از جمله شهید بکران آمریکا را به استیصال کشاندند.

فرمانده سپاه استان بوشهر: حماسه سازان خلیج فارس آمریکا را به استیصال کشاندند

به گزارششبکه خبربوشهر و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، سردار علی رزمجو عصر امروز در  همایش افتخار روایت نقش شهرستان دیر در عملیات‌های مقابله به مثل دریایی دفاع مقدس و بزرگداشت شهید جاویدالاثر خلیج فارس شهید عباس بکران، 8 سال دفاع مقدس ملت بزرگ ایران را یادآور مقاومت و حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام دانست و اظهار داشت: این دوران یادآور مقاومت مردمی است که قله‌های بلند حماسه و ایثار را در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فتح کردند.

وی با بیان اینکه رزمندگان در 8 سال حماسه‌ای جاوید و ماندگار خلق کردند گفت: این حماسه‌ها در تمامی ادوار و عصرها به نسل‌ها باید منتقل شود تا توانمندی و اقتدار رزمندگان اسلام همچون شهید عباس بکران بازگو شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر حماسه رزمندگان اسلام را سند پرافتخار و عزتمند در فتح قله‌های رفیع دانست و تأکید کرد: شهدای والامقام بهترین نشانه‌های عالم خلقت هستند که پایان ندارد.

سردار رزمجو عملیات‌های دریایی رزمندگان را پرمخاطره‌ترین عملیات‌ها دانست و اضافه کرد: پس از شکست رژیم بعثی عراق در جبهه‌های زمینی، جنگ به دریا کشانده شد و تأسیسات نفتی و نفتکش‌های ایران هدف قرار گرفت.

سردار رزمجو با اشاره به مقابله به‌مثل در دریا گفت: رزمندگان دریادل با تجهیزات اندک با قایق‌های تندرو در مقابل تجهیزات پیشرفته دریایی دشمن وارد دریا شدند و دشمن را به هراس و وحشت انداختند.

وی با ابراز اینکه حماسه دریادلان در مقابله با دشمن در خلیج فارس در تاریخ انقلاب ثبت است، گفت: حماسه‌سازان خلیج فارس از جمله شهید عباس بکران آمریکا را به استیصال کشاندند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اظهار اینکه رزمندگان دریادل ابرقدرتی آمریکا را در خلیج فارس شکستند، تصریح کرد: دریادلان و حماسه‌آفرینان خلیج فارس با اقتدار و توانمندی خود آمریکا را به چالش و  شکست کشاندند.

در این همایش  با اهدای لوح به برادر شهید عباس بکران از حماسه‌آفرینی شهید و صبر و تحمل خانواده شهید تقدیر شد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات