722
استاندار بوشهر گفت: تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر به بیش از 1400 عدد افزایش یافت.

به گزارش شبکه خبر بوشهر، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی بخش سلامت و درمان با حضور پزشکان استان و فعالان حوزه سلامت اظهار داشت: توجه به سلامت و درمان مردم از مهم‌ترین اقدامات دولت تدبیر و امید بوده و طرح‌های مهمی توسط دولت در سطح کشور اجرایی و عملیاتی شده که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم ساخته است.

وی افزود: در استان بوشهر نیز بیشترین تلاش خود را بر روی توسعه زیرساخت‌های درمانی گذاشتیم و در تامین نیروهای متخصص و ایجاد فضای درمانی و افزایش امکانات و تجهیزات درمانی نیز اقدامات موثری انجام گرفته است.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در استان بوشهر از 898 تخت در سال 92 به بیش از 1400 تخت در سال جاری رسیده که رشد چشمگیری را شاهد هستیم.

سالاری در ادامه تصریح کرد: میزان اشغال تخت‌های بیمارستانی نیز از 46.5 درصد به 67 درصد رسیده است.

وی یادآور شد: در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان نیز تعداد تخت‌های استان افزایش یافته و از 11 تخت در سال 92 به 44 تخت در سال جاری رسیده است.

استاندار بوشهر گفت: در بخش آی‌.سی‌.یو از 42 تخت به 97 تخت و در سی‌.سی‌.یو نیز از 32 تخت به 53 تخت افزایش یافته که نشان دهنده توجه مسئولان به حوزه درمان است.

سالاری بیان کرد: برنامه‌ریزی ارزشمندی برای ایجاد فضاهای جدید درمانی در استان بوشهر انجام شده و تا سال 1404 شاهد تحولات چشمگیری در زمینه بهداشت و درمان خواهیم بود.

اضافه کردن نظر

تبلیغات