724
استاندار بوشهر از اختصاص 464 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات بیمارستانی در این استان خبر داد.
 
خبرگزاری فارس: تخصیص 464 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات بیمارستانی در استان بوشهر

به گزارش شبکه خبر بوشهر، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران و فعالان حوزه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و معضلات حوزه درمان از اساسی‌ترین دغدغه‌های مسئولان است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی افزود: تکمیل پروژه‌های بهداشت و درمان از اولویت‌های اساسی در استان بوشهر است و بحمدالله با تلاش دانشگاه علوم پزشکی شاهد اجرای پروژه‌های متنوع و با کیفیتی در حوزه درمان در استان بوشهر هستیم.

استاندار بوشهر با تشریح مهم‌ترین پروژه‌های تصویب شده و در حال اجرا در دولت تدبیر و امید در استان بوشهر در بخش درمان خاطر نشان کرد: اجرای بیمارستان 160 تختخوابی بوشهر با 850 میلیارد ریال اعتبار، احداث بیمارستان 240 تختخوابی قلب بوشهر با اعتبار 1400 میلیارد ریال و احداث بیمارستان 240 تختخوابی برازجان با اعتبار 850 میلیارد ریال از جمله این پروژه‌هاست.

این مسؤول تصریح کرد: احداث اورژانس هسته‌ای با اعتبار 340 میلیارد ریال، تکمیل دانشکده پزشکی و دندانپزشکی با اعتبار 300 میلیارد ریال و تکمیل بیمارستان امید دیر با اعتبار 250 میلیارد ریال نیز از دیگر اقدامات مهم در این حوزه است.

وی بیان کرد: تکمیل فاز 2 بیمارستان اهرم با اعتبار 90 میلیارد ریال، انعقاد تفاهمنامه اورژانس جاده‌ای و شهری با اعتبار 240 میلیارد ریال، احداث 176 واحد بهداشتی با اعتبار 800 میلیارد ریال و احداث مرکز پژوهش و درمان بیماری‌های خاص با اعتبار 200 میلیارد ریال نیز از دیگر اقدامات در این بخش است.

سالاری از اختصاص 464 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات بیمارستانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: تمام تلاش مسئولان برای بهبود وضعیت سلامت در استان به کار گرفته شده است.

استاندار بوشهر افزود: 563 میلیارد تومان مجموع اعتبارات برای ساخت و تجهیز پروژه‌های مصوب شده و در حال اجرای حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید در استان بوشهر است و امیدواریم شاهد تکمیل این پروژه‌ها در موعد مقرر باشیم.

اضافه کردن نظر

تبلیغات