763

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: افتخار ما خدمت به مردم و به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

 

به گزارش شبکه خبربوشهر، مهندس عادل مقدس در دیدار با خانواده شهید خلیل فخرایی گفت: عرصه‌ی پاسداری از دین خدا و سربازی در راه عزَت، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی، ثمره ایمان، ایثار و جوانمردی است که این خصایص را رزمندگان اسلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود معنی کردند.
وی بابیان اینکه شهدا شجاعانه در مقابل دشمن دفاع کردند و یک‌ذره از خاک این وطن را به دشمن ندادند، اظهار کرد: عزّت و استقلالی که اینک در کشور شاهد آن هستیم و پیشرفت‌های خوبی که در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص در حوزه سلامت به وجود آمده است مرهون خون پاک شهداست که ان شاالله ما بتوانیم گوشه‌ای از زحمات این عزیزان را جبران کنیم.
مهندس عادل مقدس بابیان اینکه بالاترین درجه‌ای که خداوند به یک انسان غیر معصوم می‌دهد شهادت است گفت: ما هر چه داریم از شهداست و همواره مدیون خون آنها هستیم و امید داریم در قیامت شهدا شفاعتگر ما باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به نصب تمثال شهدا در مراکز خدمات جامع سلامت گفت: یکی از کارهای ماندگار فرهنگی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، نصب تمثال مبارک شهدا در مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش است که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و باهدف ارج نهادن به مقام و منزلت شهدا و تکریم از خانواده آنها است که خوشبختانه چندین سال است که این مهم اجرایی شده است.
وی گفت: افتخار ما خدمت به مردم و به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران است و همواره در جهت خدمت‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می‌کنیم.
مهندس مقدس بابیان اینکه شهید خلیل فخرایی داشته‌های دنیوی را بهانه ماندن در خانه نکرد اظهار کرد: شهید فخرایی علی‌رغم حضور در دانشگاه و تحصیل در رشته پزشکی، دانشگاه را رها کرد و همراه با جوانان و دیگر غیور مردان به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و در راه خدا با اهدا خون پاک خود از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد.
در این دیدار که رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان نیز حضور داشت پدر شهید به ذکر خاطراتی از فرزند شهیدش در دوران دفاع مقدس پرداخت.

اضافه کردن نظر

تبلیغات