1436

در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت شهرستان جم بازدید کرد.

به گزارش  شبکه خبرلوشهر؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم در این خصوص گفت: در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی به‌ویژه روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از این شهرستان بازدید کرد.
مهندس احمد قاسمی با اشاره به اینکه، این بازدید از ستاد شبکه، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان و با چک‌لیست‌های استاندارد صورت گرفته است افزود: در این سفر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه از مرکز خدمات جامع سلامت امیرالمومنین (ع) جم بازدید و از نزدیک در جریان ارایه خدمات به خدمت گیرندگان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: این بازدیدها به یافتن هر چه کیفی‌تر نقاط ضعف و قوت کار، حل مسایل و گسترش ارایه خدمات کمک می‌کند.
كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
گفتنی است بعد از بازدیدهای صورت گرفته از شهرستان جم جلسه‌ای در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان پیرامون عملکرد واحدها و نقاط قوت و ضعف هر واحد برگزار شد.

تبلیغات