5176
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه امام صادق(ع) با تاکید بر تلاش در راستای عدم مغفول‌ماندن سازندگی معنوی و فرهنگی در کنار قرارگاه محرومیت‌زدایی و سازندگی در مناطق زلزله‌زده از تشکیل قرارگاه فرهنگی اجتماعی در مناطق زلزله زده خبر داد.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، غلامرضا جمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی حاضر در مناطق زلزله‌زده، عبودیت و بندگی خداوند گاهی در قالب خدمت به بندگان او متجلی می‌شود و به طور قطع، این قبیل تلاش‌ها نزد خداوند و اولیا او بدون پاسخ قرار نمی‌گیرد.

وی ضمن تاکید بر این که حضور در مناطق زلزله‌زده غرب کشور نباید صرفا در جهت آواربرداری و برداشته‌شدن موانع و این قبیل اهداف خلاصه شود، افزود: یکی از نیازمندی‌های شرایط بحران حضور نیروی خبره فرهنگی و تقویت روحیه معنوی افراد در همه سطوح در این مناطق است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به این که عملیات بازسازی هشت روستا در شهرستان سرپل ذهاب به سپاه امام صادق(ع ) استان بوشهر واگذار گردیده، در کنار قرارگاه سازندگی قرارگاه فرهنگی اجتماعی نیز در مناطق زلزله‌زده تشکیل می‌دهیم.

جمالی در مورد فعالیت‌های این قرارگاه گفت: این قرارگاه که هشت روستا با جمعیت بالغ بر یک‌هزار نفر را تحت پوشش خود قرار می‌دهد در زمینه‌های فرهنگی، معنوی، آموزشی، تفریحی و ورزشی فعالیت خواهد داشت.