1528

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: رسانه‌ای که خود را در مسیر تعالی اسلام و کشور معرفی می‌کند باید در راستای خواست ملت و در خدمت ایران اسلامی گام بردارد.


به گزارش شبکه خبربوشهر، عبداله نجفی  امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: فعالان انقلابی حوزه رسانه هرگز خواست مردم را فدای امیال قدرتمندان نمی‌کنند و تمام کوشش و مجاهدت خود را در مسیر اصلاح امور به‌کار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: همان‌ طور‌که امام راحل فرمودند«مسؤولیت بزرگ اصحاب رسانه امروز قلم‌هایی است که در دست آنهاست و اگر رسانه فاسد شود ملت نیز فاسد می شوند»، باید توجه داشته باشیم اگر قلم در دست ما در راه اصلاح و ارشاد باشد ملت و مسؤولین نیز هدایت می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: فضای رسانه‌ای استان بوشهر یک فضای آکنده از همدلی و شوق به توسعه است اما گاهی اوقات مشاهده می‌شود که بیش از حد معمول در فضای سیاسی غرق می‌شویم و فراموش می‌کنیم این قلم که در دست ماست، در محضر خدا نیز قرار دارد.

نجفی به دسترسی وسیع و سریع به اطلاعات و افزایش سطح سواد رسانه‌ای عموم مردم اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از شگردهای نخ‌نما شده عملیات روانی چیزی جز کم‌اعتبار نمودن جایگاه رسانه را به‌دنبال نخواهد داشت.

وی با قدردانی از تلاش‌های گسترده اصحاب رسانه برای پاسداشت ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: فعالان رسانه باید هوشیار باشند و در زمین دشمن بازی نکنند تا امیال دشمنان محقق شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: رسانه‌های انقلابی استان بوشهر در راستای ترویج دست‌آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و رساندن صدای مظلومیت مردم این استان در کنار مطالبات قانونی آنها تلاش می‌کنند هر‌چند هر فعالیتی که توسط دولتمردان در هر دوره و زمانه به‌عنوان خدمت نظام به ولی‌نعمتان است نیز به خوبی اطلاع‌رسانی می‌کنند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات