1531

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: استعفای رئیس اداره بهزیستی شهرستان دشتی به خاطر عدم حضور اینجانب در این شهرستان نبوده بلکه به دلیل مسائل دیگری است.

خبرگزاری فارس: استعفای رئیس اداره دشتی به خاطر مسائل دیگر بوده است

به گزارش شبکه خبربوشهر، خدیجه پوربهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: استعفای رئیس اداره بهزیستی شهرستان دشتی به خاطر عدم حضور اینجانب در شهرستان دشتی یا مشکلات موجود در اداره  بهزیستی شهرستان دشتی نبوده و به خاطر مسائل دیگری بوده است.

وی افزود: مسئول هر اداره خود نماینده مدیرکل است و معاونین حوزه پیشگیری، توانبخشی و حراست بهزیستی استان بوشهر به طور دائم نه تنها شهرستان دشتی بلکه به تمام شهرستان های استان سفر می کنند و از نزدیک به مسائل ومشکلات حوزه مربوطه می‌پردازند.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر ادامه داد: این که گفته می‌شود که به شهرستان دشتی سفر نکرده‌ام درست نیست بلکه سفری به شهرستان دشتی داشته‌ام و از نزدیک و چهره به چهره با جمعی از افراد تحت حمایت دیدار و گفت‌و‌گو کرده‌ام.

پوربهی در خصوص 9 نفر از نیروهای شهرستان دشتی که پست‌های سازمانی اداره بهزیستی این شهرستان را اشغال و اکنون در اداره کل بهزیستی استان مشغول هستند گفت: در اولین فرصت درباره این موضوع صحبت می‌کنم.

وی ادامه داد: این مسائل حتما پیگیری می‌کنم و در آینده نزدیک به شهرستان دشتی سفر خواهم کرد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات