1556
معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: طرح همیار پلیس طرحی موفق در راستای ترویج ارتقای فرهنگ ترافیک بوده است.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، سید نیامالدین حسینی درنشست با مسئوولان  شهرستان دشتی اظهار داشت: با همکاری مناسب مجموعه انتظامی و پلیس راهور با آموزش و پرورش ، طرح همیار پلیس در سطح شهرستان دشتی به مرحله اجرا درامد که این طرح موفق در راستای ترویج ارتقای فرهنگ ترافیک بوده است.

وی افزود: پلیس راهور جهت ایجاد امنیت و ترافیک مطلوب شهری به ویژه هنگام ورود و خروج دانش آموزان و جهت کنترل فنی اتوبوس‌ها و خودروها نقش مهمی ایفا کرده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی ادامه داد: از ورود راکبان موتور سیکلت بدون گواهینامه و کلاه ایمنی به مدارس جلوگیری می شود.

حسینی تاکید کرد: آموزش و پرورش با همکاری و مشارکت پلیس راهور چند سالی است که  با هدف ایمنی کودکان و ترویج ارتقای فرهنگ ترافیک در بین دانش آموزان طرح همیاران پلیس ویژه دانش آموزان و طرح فرهنگیان ترافیک ویژه همکاران را به صورت جدی در دستور کار قرار داده است که این امر باعث کاهش تصادفات شده است.

وی اضافه کرد: پلیس راهور با مهربانی و اخلاق حسنه توانسته است مردم را به قانون دعوت و قوانین را به اجرا درآورد که  در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

حسینی یادآور شد: نظام تعلیم و تربیت تنها به منظور تدریس دروس علمی نیست، بلکه معلمان در مقابل خیلی از امور اجتماعی و فرهنگی باید نقش‌آفرینی کنند که یکی از این حوزه ها، آموزش فرهنگ ترافیک در بین دانش آموزان با همکاری پلیس راهور است.

اضافه کردن نظر

تبلیغات