1744
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: یک بیل مکانیکی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان دشتی کشف و توقیف شد.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، جهانبخش صیادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان دشتی کشف و توقیف شد.

وی افزود: مأموران انتظامی دشتی هنگام گشت‌زنی در محور بوشهر- کنگان در حوزه استحفاظی دشتی به یک دستگاه تریلر حامل بیل مکانیکی مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این تریلر و بررسی مدارک آن متوجه شدند که این دستگاه بیل مکانیکی فاقد اسناد و مدارک گمرکی است و به‌صورت قاچاق بارگیری و حمل شده است.

صیادی تأکید کرد: این دستگاه توقیف و یک نفر به‌عنوان متهم در این رابطه دستگیر و جهت مراحل قانونی به مرجع قضایی دشتی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی ارزش این بیل مکانیکی که توسط کارشناسان قیمت‌گذاری شده بود را یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورده اعلام کرد.

وی بیان داشت: با اجرایی شدن سامانه 197 علاوه بر نظارت بیشتر بر عملکرد کارکنان و مأموران پلیس، مردم و شهروندان نیز بیش‌ از پیش نسبت به حقوق خود و وظایف پلیس آشنا می‌شوند و با سامانه 197 تمامی شکایات مردمی به‌صورت فوری رسیدگی می‌شود.

صیادی گفت: شهروندان از طریق سامانه 197 که پل ارتباطی مردم با پلیس است، می‌توانند نظرات، انتقادات، پیشنهاد‌ها و شکایات خود را مطرح کنند.

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات