4723
مشاور استاندار بوشهر در امور سیاسی گفت: دشتی سرزمین نخبه‌پرور و یادگار علم و فقاهت به‌ ویژه آیت‌الله میرزا احمد دشتی است.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، حجت‌الاسلام احمد رزمجو  ظهر امروز در آئین تجلیل از نخبگان شهرستان دشتی، رتبه‌های بالای درسی و رتبه زیر 1000 کنکور سرا سری 96 که در سالن شهدای دانش‌آموزی خورموج برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان دشتی دیار علم و ادب است و  این سرزمین، نخبه‌پرور و یادگار علم و فقاهت به‌ ویژه آیت‌الله میرزا احمد دشتی است.

وی افزود: قرآن توجه ویژه‌ای به فراگیری، علم و آموختن دارو  و در جای‌جای قرآن این نکته محرز است و پیامبراکرم(ص) نیز توصیه آموختن علم حتی تا چین  برای مسلمانان داشته است.

مشاور استاندار بوشهر در امور سیاسی تصریح کرد: امام راحل(ره) می‌فرماید فرزندان خود را برای دوران خود تربیت کنید و نمی‌توانیم به گذشته خود تکیه کنیم هرچند پرافتخار باشد.

رزمجو یادآور شد: قطار علم درنگ نخواهد کرد و شتاب، سرعت، دقت و زمان‌شناسی لازم است و خداوند از بانیان سنت الهی تجلیل خواهد کرد.

در این مراسم از 26 نفر از دانش‌آموزان رتبه زیر 1000 کنکور شهرستان دشتی، 40 نفر از دانش آموزان نخبه شهر خورموج و 18 نفر از دانش آموزان نخبه بخش کاکی تجلیل شد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات