5027
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی گفت: 30 درصد از آموزش‌دیده‌های مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی پس از به دست‌آوردن تخصص و مهارت، در صنایع و اصناف مشغول به کار شده‌اند.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، محمدجواد کاشفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی در 10 رشته آموزشی شامل کارگاه‌های برق، عمران، معماری، ابزار دقیق، جوشکاری، تأسیسات، صنایع‌دستی، ایمنی، کشاورزی و صنایع ساختمان در بخش‌های ثابت شهری، روستایی، شعب شهری جهت توسعه و آموزش نیروی انسانی توانمند در سطح شهرستان فعالیت می‌کند.

وی افزود: تعهد آموزشی مرکز در سال جاری 312 هزار و 356 نفر ساعت معادل دو هزار و 125 نفر دوره است که از اول امسال تاکنون عملکرد این مرکز معادل یک‌هزار و 207 نفر دوره محقق شده است.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتیت صریح کرد: یکی از اهداف اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که در راستای منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت محترم است، ایجاد مهارت در جوانان و ارتقا مهارت در شاغلین است که هم‌اکنون طی ره‌گیری اشتغال صورت گرفته، 30 درصد از آموزش‌دیده‌های مرکز دشتی در صنایع و اصناف و به شکل خوداشتغالی و کارآفرینی مشغول به کار شده‌اند.

کاشفی تأکید کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی، هم‌زمان با سراسر کشور تا 25 آبان ماه امسال در طرح بازدید همگانی پذیرای عموم مردم است که بازدیدکنندگان با بازدید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مرکز، انگیزه بیش‌ازپیش جهت مهارت‌آموزی کسب می‌کنند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات