5029

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی دشتی گفت: در هفته کتاب از دیوان محمدخان دشتی رونمایی می‌شود.

به گزارش شبکه خبربوشهر، مجتبی عباسی صبح امروز در نشست مشترک روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی و نهاد کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اظهار داشت: برنامه‌های هفته کتاب امسال با مشارکت دستگاه‌های مختلف در قالب ستادی برگزار که حدود 60 برنامه را در بر می گیرد. 

وی افزود: در طول این هفته عضویت در کتابخانه‌های عمومی شهرستان رایگان بوده و ایستگاه‌های مطالعه و کتابخانه‌های مختلف کلاسی نیز افتتاح خواهد شد.

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی دشتی تصریح کرد: اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی شهرستان، همایش بررسی جایگاه ادبی محمدخان همراه با رونمایی از دیوان محمدخان دشتی، اجرای صندلی مطالعه، تجلیل از کتاب‌خوانان برتر و خیرین کتاب، جشن امضای نویسندگان ملی و شهرستانی، نواختن زنگ کتاب و برگزاری تور کتاب بخشی از این برنامه‌ها خواهد بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی با اشاره به برنامه‌های اجرایی به مناسبت هفته کتاب گفت: نظر به گستردگی برنامه‌ها و اهمیت موضوع کتاب‌خوانی پس‌ از این که در شورای فرهنگی عمومی مصوب شد که ستاد هفته کتاب در شهرستان دشتی به دبیری رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اقدام نمایند.

وی افزود: در این جلسه که با حضور مدیران آموزش‌وپرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان دشتی و مسوول کمیته فرهنگی شورای اسلامی خورموج و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد مقرر شد برنامه‌ها تا سی‌ام آبان ادامه داشته باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی اضافه کرد: برنامه‌های هفته کتاب با گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب از 20 آبان در دارالقرآن حضرت زینب (س) کنار دبستان شهید آستروتین خورموج آغاز و در این هفته دو تن از شاعران و نویسندگان ملی نیز در شهرستان حضور می‌یابند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات