5043
بخشدار کاکی گفت: مردم از عملکرد اداره گاز مرکزی شهرستان دشتی ناراضی هستند.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، اسدالله حاجیانی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون حفاری شهرستان دشتی از گازرسانی به روستاهای بخش کاکی تشکر کرد و اظهار داشت: اداره مرکزی گاز شهرستان دشتی هیچ‌گونه همکاری با شوراها، دهیاران و بخشداری ندارند.

وی با انتقاد شدید حفاری‌های صورت گرفته از پروژه‌های اداره گاز در روستاهای بخش کاکی گفت: متأسفانه در برخی از نقاط بخش کاکی بیش از یک سال است که حفاری‌ها صورت گرفته اما رها شده است، هر چند چندین مرحله از رییس اداره شهرستان دشتی دعوت کردیم تا پاسخگوی سوالات بی‌شمار ما و مردم باشد که حتی یک جلسه هم حضور پیدا نکرده‌اند.

بخشدار کاکی شهرستان دشتی با بیان این‌که مردم از اداره گاز این شهرستان بسیار ناراضی هستند افزود: هر چند بیش از 85 درصد روستاهای این بخش گازرسانی شده اما مردم از عملکرد اداره گاز مرکزی دشتی ناراضی هستند و در سال گذشته در فصل بارندگی با حفاری‌هایی که توسط اداره گاز انجام‌ و رها شده بود، باعث تعطیلی یکی از مدارس بخش شد.

حاجیانی تأکید کرد: هدف دولت، نظام و رهبری خدمت به مردم است و اداره گاز شهرستان هیچ‌گونه همکاری با بخشداری، دهیاران و شوراها ندارند.

وی با اعلام این که سخنان امروز رییس اداره گاز  شهرستان دشتی کذب است، عنوان کرد: اداره گاز شهرستان دشتی متعهد به اجرای چند بند قرارداد برای گازرسانی به بخش مرکزی کاکی بوده که هیچ‌یک از آن‌ها را اجرا نکرده است.

بخشدار شنبه و طسوج شهرستان دشتی نیز گفت: پیمانکاری که توانایی پرداخت 2 میلیون تومان ندارد نباید پیمان بگیرد تا همه را به نوعی دچار مشکلات عدیده کند.

هادی اخلاقی افزود: دستگاه‌های اداری، پیمانکاران را موظف کنند تا کارها به‌درستی انجام شود و نباید پیمانکارمحور شویم که بیایند برای ما تصمیم‌گیری کنند که البته در روستاها شوراهای روستایی می‌توانند روی فعالیت پیمانکاران نظارت بیشتری داشته باشند تا حق‌ و حقوق هیچ دستگاهی ضایع نشود.

وی افزود: در خیلی از روستاها اداره گاز ورود کرده که نیاز است نسبت به پروژه‌های خود سرعت دهد که به طول مثال بیش از دو سال است که در روستای چاه‌گاه عملیات اجرایی گازرسانی انجام‌شده اما متأسفانه تاکنون پروژه آن ادامه پیدا نکرد که جا دارد در این زمینه اداره گاز نسبت به تسریع در این پروژه اقدام نمایند.

بخشدار شنبه و طسوج بیان کرد: حرمت و حریم دهیاری‌ها رعایت شود زیرا دارای حق‌ و حقوقی هستند و در رعایت قوانین بزرگ و کوچکی نکنیم.

اضافه کردن نظر

تبلیغات