5044
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان دشتی گفت: مجوزی که برای حفاری‌ها توسط شهرداری صادر می‌شود لازم است اما کافی نیست.
 

به گزارش شبکه خبر بوشهر، حمید بردستانی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون حفاری شهرستان دشتی اظهار داشت: هرگونه حفاری که قرار است در سطح شهرها و روستاهای شهرستان دشتی انجام شود باید زمان‌بندی را با ادارات مربوطه نهایی و در جلسه کمیسیون حفاری شهرستان دشتی تصویب شود.

وی با اعلام این که مجوزی که برای حفاری‌ها توسط شهرداری صادر می‌شود لازم است اما کافی نیست، گفت: عملیات آسفالت در زمان کوتاه انجام شود زیرا این امر باعث رضایت عموم مردم می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان دشتی نظافت بر حفاری‌ها را مهم ارزیابی و تأکید کرد: نخاله‌هایی که براثر حفاری در سطح شهرها رها می‌شود باید جمع‌آوری گردد تا باعث جمع شدن نخاله‌ها در سطح شهر و مخدوش‌شدن سیمای شهر نشود.

وی اضافه کرد: خدمات عمومی توسط شرکت گاز انجام می‌شود اما تأخیر در حفاری‌ها باعث نارضایتی مردم شده که این روند باید اصلاح گردد.

بردستانی عنوان کرد: هر اداره در بخش‌ها دارای یک نمایندگی است و اداره گاز شهرستان دشتی با دو اداره در بخش‌های کاکی و شنبه نیاز است که نظارت بیشتری بر پروژه‌‌هایش داشته باشد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات