5045
شهردار خورموج گفت: دستگاه‌هایی حفاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن مطالبات شهرداری را پرداخت کنند.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، احمد شیخیانی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون حفاری شهرستان دشتی شهردار خورموج اظهار داشت: با دستگاه‌های اجرایی که کار حفاری انجام می‌دهند همکاری لازم توسط شهرداتری شهر خورموج انجام می‌شود.

وی با اعلام این که هدف از تعامل با همه ادارات این است تا خدمت‌رسانی به مردم روی زمین نماند، افزود: از ادارات و نهادهایی که کارهای خود را دستگاه‌های حفار انجام می‌دهن، درخواست داریم پس از اتمام کار سریعاً حفاری‌ها را ترمیم و آسفالت تخریب‌شده را به حالت اولیه برگردانده و تحویل شهرداری دهند.

شهردار خورموج تصریح کرد: دستگاه‌هایی که اقدام به حفاری در سطح شهر می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مطالبات شهرداری را پرداخت کنند.

وی افزود: در دیگر شهرهای استان‌های هم‌جوار بابت جابجایی پایه‌ها برق و مخابرات تا سقف 50 میلیون ریال خسارت به شهرداری‌ها هزینه پرداخت می‌شود در حالی‌که شهرداری خورموج همکاری لازم با این دستگاه‌ها دارند اما مطالبات آن تاکنون پرداخت‌نشده است.

 شیخیانی یادآور شد: دو ماه با آبفای شهری خورموج تماس می‌گیریم اما برای امضای یک صورت‌جلسه حاضر نمی‌شوند در حالی که با اداره گاز در حال حاضر مشکلی نداریم و کلیه مطالبات شهرداری پرداخت کرده‌اند.

وی افزود: حفارهایی که انجام می‌شود مردم به چشم شهرداری می‌بینند و انتظار داریم آسفالت‌هایی که در خیابان‌ها یا معابر و کوچه‌ها توسط ادارات ذی‌ربط تخریب می‌شود پس از اتمام همانند قبل از تخریب تحویل شهرداری دهند.

شهردار کاکی نیز گفت: در پرداخت هزینه‌های دستگاه‌های حفار مشکلاتی وجود دارد و آن چیزی که شرکت گاز به شهرداری پرداخت می‌کند جوابگوی هزینه‌هایی که شهرداری انجام می‌دهد نیست.

غلامحسین محمدی‌نیا افزود: قبلاً دفتر فنی استانداری بوشهر نرخ‌های دستگاه‌های حفار هر دو سال یک‌بار اعلام می‌کردند اما چند سالی است که این کار انجام نمی‌شود.

اضافه کردن نظر

تبلیغات