5175

سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی گفت: از تلاش و فعالیت‌های دانش‌بنیان در شهرستان دشتی حمایت می‌کنیم.

به گزارش شبکه خبربوشهر، محمد حسینی در نشست با رئیس پارک علم و فناوری استان بوشهرتانید کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان باید تولید خلاقیت بیشتر و ایجاد مدل‌های کسب و کار را در جامعه ایجاد کنند.

 سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی گفت: پارک علم و فناوری در کنار دیگر مراکز دانشگاهی شهرستان می‌تواند کمک شایانی به رشد و توسعه شهرستان داشته باشد.

حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری درزمینهٔ اقتصاد مقاومتی؛ می‌توان از ظرفیت‌های موجود شهرستان دشتی در حوزه کشاورزی که دومین قطب استان در این حوزه به شمار می‌رود برای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان بهره برده و زمینه‌های تحقق شعار سال را فراهم کرد.
وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب دشتی ایده و ابتکارات زیادی در سطح شهرستان وجود دارد که می‌طلبد این ایده‌ها جذب شود.

حسینی یادآور شد: از تلاش فعالیت‌های دانش‌بنیان در شهرستان دشتی حمایت می‌کنیم زیرا معتقدیم حمایت از نخبگان و فعالیت‌های آن‌ها زمینه‌ساز افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی از طریق فعالیت‌های دانش‌بنیان می‌شود و درنهایت باعث تقویت اقتصاد منطقه خواهد شد.
وی بابیان اینکه مراکز و شرکت‌های دانش‌بنیان در دشتی حمایت می‌شوند، گفت: انتظار داریم پارک و علم و فناوری شهرستان در اجرای سیاست‌های دولت دستاوردهای خود را به مردم انعکاس دهند تا مردم نیز تشویق شوند.
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی تأکید کرد: برنامه‌های یک‌ساله پارک علم و فناوری در شهرستان تدوین شود.

وی اضافه کرد: در سال جاری 5 میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز پارک علم و فناوری شهرستان دشتی اعتبار اختصاص داده‌شده است. انتهای پیام/

اضافه کردن نظر

تبلیغات