5640
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: روحانیت شیعه بیش از هزار سال است که نقش بسیار مهم و حساسی در معرفی گفتمان نبوی بر عهده دارد.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر  از شهرستان دشتی، علی غضنفری امشب در جمع بسیجیان شهر خورموج اظهار داشت: روحانیت شیعه در طول بیش از هزار سال نقش بسیار مهم و حساسی را در معرفی گفتمان نبوی، علوی و پاسداری بر عهده داشته است.

وی افزود: در این مسیر طولانی حضرت امام (ره) با مجاهدت خود، ثمره هزار ساله روحانیت شیعه را با شروع انقلاب اسلامی به منصه ظهور رساند و زمینه شکل‌گیری نظام دینی و نظام مبتنی بر ولایت‌فقیه را فراهم آورد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی ادامه داد: پس از ارتحال حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری با درایت و مدیریت منحصر به فرد برگرفته از تعالیم اسلامی، توانسته این نظام دینی را به بهترین وجه ممکن به دنیا معرفی و به عنوان یک الگویی مناسب طراحی کنند.

غضنفری ادامه داد: در طی همه این سال‌های پس از انقلاب دشمنان نظام بیکار ننشسته و هر روز مشغول طراحی یک توطئه جدید بودند که با درایت و مدیریت رهبری معظم و حضور همه جانبه مردم ایران اسلامی در صحنه توطئه‌های دشمنان به خودشان بازگشته و هر روز با صلابت‌تر از گذشته این نظام اسلامی در صحنه بین‌المللی به سان خورشیدی درخشان، عالم‌گیر شده است.

اضافه کردن نظر

تبلیغات