5643
فرماندار شهرستان دشتی گفت: جشنواره نوروزی در همه شهرهای شهرستان دشتی برگزار می‌شود.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری پیش از ظهر امروز در نشست با شهرداران شهرستان دشتی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداران در سطح شهرها، اظهار داشت: استفاده از فرصت‌های موجود و ظرفیت‌های مختلف شهرستان 86 هزارنفری دشتی که 70 درصد آن در شهرهای شهرستان سکونت دارند و ایجاد شورای هم‌اندیشی و مشورتی متشکل از افراد صاحب‌نظر، توانمند، خبره، نخبگان جوان و تشکیل جلسات مستمر با آنان مورد تاکید است.

وی افزود: با توجه به این که در آستانه ایام نوروز قرار داریم مردم انتظار دارند شهرها نسبت به قبل زیباتر شوند که می‌طلبد اهتمام جدی به این موضوع صورت گیرد.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: در جهت زیباسازی شهرهای شهرستان تاکنون اقدامات خوبی توسط شهرداران صورت گرفته و برخی کارها نیز در دست اجرا است.

وی ، بر ضرورت اجرای برنامه‌های شاد در سطح شهرها تأکید کرد و یادآور شد: در ایام نوروز جشنواره نوروزی در همه شهرهای شهرستان به‌ ویژه شهر خورموج برگزار می‌شود و در کنار این جشنواره‌ها شهرداران تلاش کنند ضمن برپایی غرفه‌هایی در ورودی شهرها آثار و صنایع دشتی شهرستان را به مسافران معرفی کنند.

نادری بیان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی دولت تدبیر و امید اجرای برنامه‌های شاد و ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم است و انتظار داریم شهرداران ضمن زیباسازی مبلمان شهرها و اجرای برنامه‌های مختلف زمینه حضور بیشتر مسافران نوروزی را در شهرستان فراهم کنند.

وی ضمن تشکر از اعضاء شورای شهرهای خورموج، بادوله، کاکی و شنبه و شهرداران که با دلسوزی و تعهد انجام‌وظیفه می‌کنند، بیان کرد: شهرستان دشتی با داشتن اماکن تاریخی متعدد به‌ عنوان پیشانی گردشگری استان بوشهر است که می‌توان با تمرکز بر روی ظرفیت‌های گردشگری در این شهرستان رونق اقتصادی را برای مردم با حضور مسافران نوروزی به ارمغان آورد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات