5644

شهردار خورموج گفت: مسابقات فوتسال جام سردار شهید مهدی باکری با حضور 16 تیم ادارات شهرستان دشتی در خورموج آغاز شد.

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، احمد شیخیانی بعد از ظهر امروز در آیین افتتاحیه مسابقات فوتسال جام شهید باکری در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی اظهار داشت: سردار شهید مهدی باکری به مدت 9 ماه شهردار ارومیه بود که در روز 25 اسفند سال 1363 در عملیات بدر به شهادت رسید و به همین مناسبت این روز بنام روز شهردار نام‌گذاری شده است.

 وی افزود: به مناسبت 25 اردیبهشت سال‌روز شهادت شهردار شهید سردار مهدی باکری و روز شهردار مسابقات فوتسال توسط روابط عمومی شهرداری، شورای اسلامی از امروز آغاز و به مدت یک هفته در زمین چمن مصنوعی گلستان شهرک بسیجیان خورموج ادامه دارد.

شهردار خورموج با بیان این‌که شهید باکری برای همیشه در تاریخ ایران جاودانه است، ادامه داد: این مسابقات با حضور 16 تیم از ادارات شهرستان در چهار گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

شیخیانی تأکید کرد: سعی کرده‌ایم که مسابقات در سطح بالایی برگزار شود زیرا این مسابقات با نام سردار شهید باکری انجام می‌شود.

بنا به این گزارش؛ در نخستین دیدار این دوره از مسابقات که بین دو تیم اداره امور مالیاتی و منطقه انتظامی دشتی برگزار شد تیم فوتسال منطقه انتظامی دشتی با نتیجه چهار بر دو امور مالیاتی را شکست داد و در دومین دیدار نیز تیم مدیریت برق با نتیجه پنج‌بر چهار بر تیم فوتسال مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی پیروز شد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات