5647

فرماندارشهرستان دشتی گفت: کودکان آینده سازان و سرمایه عظیم جامعه هستند.


به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری صبح امروز با حضور در پیش دبستانی شکوفه های انقلاب در خورموج اظهارداشت: برای ارتقای اموزشی، علمی، فرهنگی و تفریحی کودکان این آینده سازان برنامه‌های جامع و هدفمند اجرا شود.
فرماندارشهرستان دشتی گفت: کودکان سرمایه‌های عظیم و مهم کشور در راستای آینده سازی هستند که باید یادگیری همراه با انگیزه در انها تقویت کنیم.
وی ادامه داد: خانواده اولین نهاد اجتماعی و الگو های رفتاری اولیه کودکان است که در آن پرورش ورشد می یابد و با افزایش سن کودک مرحله جدیدی بوجود می آید که با وارد شدن به اجتماعی بزرگتر احتیاج به آموزش های جدید دارد تا بتواند در موقعیت جدید با رفتارهای دیگر آشنا و خود را برای ارتباط جدید آماده کند.


نادری خاطرنشان کرد: در این مرحله کودک با حضور در اجتماع رفتارهای شخصیتی دیگر کودکان رو تجربه می کند ورفتارهای خود را در اجتماع جدید صیقل دهد.
وی اضافه کرد: با حضور کودک در مرحله پیش دبستانی و مدرسه معلمان باید با صبوری محبت، عطوفت، مهربانی و شکیبایی با انها برخورد کنند تا احساس دوری از مادر و خانواده در ذهن نداشته باشد.
نادری یادآورشد: باید تلاش کرد تا کودکان و نوجوانان در آینده یک بزرگسال موفق و کارآمد در جامعه باشند و این از مهم ترین وظایف معلمان مقطع پیش دبستانی است.
در پایان نیز فرماندار دشتی هدایایی به دانش آموزان مقطع پیش دبستانی اهدا کرد. انتهای پیام/

اضافه کردن نظر

تبلیغات