5653
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از توقیف بیش از هزار خودروی حامل قاچاق ( شوتی ) در شهرستان دشتی خبر داد.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر،  از شهرستان دشتی، جهانبخش صیادی شامگاه دوشنبه در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی با بیان این‌که برخورد قانونی با هر کسی که مخل امنیت جامعه شود ضروری است، اظهار داشت: پلیس با افرادی که در چهارشنبه‌ آخر سال، باعث بی‌نظمی و مزاحمت برای مردم شوند برخورد جدی می‌کند.

وی افزود: فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی برای تأمین امنیت شب چهارشنبه آخر سال در چندین نقطه از شهرهای شهرستان دشتی که از قبل پیش‌بینی‌شده مستقر می‌شوند تا نسبت به تأمین امنیت مردم اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی ادامه داد: این فرماندهی به‌ منظور استقرار نظم و امنیت همه‌جانبه با تلاش شبانه‌روزی همکارانم در راستای امنیت عمومی پایدار، حاکمیت قانون و انضباط اجتماعی با اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی به موفقیت‌های چشمگیری در طول سال جاری دست‌یافته است.

صیادی عنوان کرد: در بحث سرقت مسلحانه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش داشته‌ایم.

وی از توقیف بیش از هزار خودروی حامل قاچاق در شهرستان دشتی خبر داد و افزود: این تعداد خودرو حامل قاچاق که در اصطلاح محلی به آن خودرو شوتی می‌گویند، در مقایسه با مدت‌زمان مشابه قبل 68 درصد افزایش‌یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: در بحث توقیف موتورسیکلت‌های قاچاق 250 سی‌سی به بالا در مقایسه با سال قبل، آمارهای از افزایش  75 درصد این میزان توقیف خبر می‌دهند.

وی با اشاره به موضوع تصادفات تأکید کرد: در بحث تصادفات فوتی درون‌شهری با کاهش 67 درصدی و برون‌شهری 13 درصد مواجه هستیم.

اضافه کردن نظر

تبلیغات