5787
رئیس کمیته داوران کشور گفت: برخی مواقع نسبت به قضاوت‌های داوری اعتراضاتی بوده که ما این را قبول داریم ولی طبق آمار، اشتباهات داوری نسبت به سال‌های گذشته دارای کاهش چشمگیری بوده است.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر، فریدون اصفهانیان امروز در حاشیه بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سرداران و 15 شهید روستای زائر عباسی شهرستان دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی استان بوشهر اظهار داشت: خدا را شاکریم که در بیست و ششمین دوره مسابقات فوتبال شهدای زائر عباسی حضور پیدا کردیم.

وی افزود: استان بوشهر داوران خوب و به نامی را تحویل جامعه داوری کشور داده که زاهدی‌فر و شعرانی گل سر سبد این داوران از استان بوشهر هستند.

رئیس کمیته داوران کشور تصریح کرد:استان بوشهر در ورزش فوتبال فعالیت‌های خیلی خوبی اغاز کرده و در کنار داشتن یک تیم در لیگ برتر فوتبال کشور در حوزه بانوان نیز خوش درخشیده است.

اصفهانیان در خصوص انتقادات مطرح شده در هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال کشور توسط تیم‌های بالای و پایین جدول عنوان کرد: تمام سعی و تلاش ما این است که داوری‌ها به نحو احسنت به وظایفشان عمل کنند ضمن این که کلاس‌های متعددی قبل از شروع مسابقات و کلاس‌های توجیهی در نیم‌فصل هم برگزار کردیم و چند مورد مدرسان خارجی برای اموزش داوران ایرانی به کشور دعوت کردیم.

وی ادامه داد: برخی مواقع نسبت به قضاوت‌های داوری اعتراضاتی بوده که ما این را قبول داریم ولی طبق آمار، اشتباهات داوری نسبت به سال‌های گذشته دارای کاهش چشمگیری بوده است.

اصفهانیان عنوان کرد: امیدوارم رفته‌رفته بتوانیم شاهد قضاوت‌های عادلانه‌تری از سوی داوران باشیم تا تیم‌ها خوشان نتایج را رقم بزنند و داوران هیچ نقشی در برد و باخت‌ها نداشته باشند.

وی با اشاره به نام سه داور ایرانی برای قضاوت در جام جهانی روسیه گفت: حضور این تعداد داور در جام جهانی را افتخاری برای کشورمان می‌دانم و امیدوارم قضاوت‌های خوبی از این داوران شاهد باشیم.

اضافه کردن نظر

تبلیغات