5790

امام‌جمعه خورموج گفت: از نیروی انتظامی دشتی در دستگیری 72 ساعت قاتل، کشف سرقت، مواد مخدر و کاهش 200 درصد تصادفات منجر به فوت در ایام نوروز تقدیرمی کرد.

به گزارش شبکه خبر بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خورموج ضمن تبریک بعثت پیامبر گرامی اسلام، در تبیین اهداف بعثت انبیاء و پیغمبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) اشاره کرد و اظهار داشت: پیامبر مبعوث شد تا انسان‌ها را به با دعوت به خداپرستی، یکتاپرستی، توحید، انذار، پرهیز از طاغوت، جهل و گمراهی و ذلالت نجات بخشد.

امام‌جمعه خورموج گفت: پیامبر مبعوث شد تا با تعلیم، تربیت و آموزش جامعه خود مقدمات تکمیل و اکمال آن‌ها را فراهم و با قانون الهی جلوی اختلاف و نزاع آن‌ها را بگیرد.

وی ادامه داد: پیامبر منادی وحدت بین مسلمانان، مؤمنین و همه ادیان الهی است و آن‌ها را دعوت به وحدت می‌کرد.

مصلح خاطرنشان کرد: پیغمبر مبعوث شد تا اجرای قسط و عدل کند و زمینه اجرای قسط و عدالت را فراهم نماید.

وی اضافه کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی برگرفته از نهضت انبیاء و بعثت پیغمبر اسلام است و یکی از اهداف مهمش اجرای عدالت و قسط است.

امام‌جمعه خورموج یادآور شد: پیامبر آمد تا برای ما اسوه اخلاق و شاهد اعمال، کردار و رفتار ما باشد و تمام اعمال ما پیامبر از آن خبردارد.

وی افزود: پیامبر با دعوت مردم به دین و ارزش‌های دینی انسان را به آزادی حقیقی خود دعوت کرد نه آزادی ولنگاری و آزادی جنسی که بعضی‌ها دنبالش هستند.

مصلح تأکید کرد: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و استیصال دشمنان انقلاب امریکای جهان خوار، اسرائیل غاصب، آل سعود و وهابیت خبیث، انگلیس و حتی اروپایی‌ها هرروز به دنبال برنامه و طراحی و اخیراً ما را تهدید به حمله نظامی کردند.

وی افزود: انگار تهدیدات برای ما تازگی دارد ما 8 سال دفاع مقدس، حمله به طبس را، توطئه‌های متعددی استکبار را پشت سر گذاشته‌ایم.

مصلح بابیان این‌که امروز دشمنان انقلاب اسلامی از قدرت فزاینده نظام اسلامی به‌شدت احساس خطر کرده‌اند گفت: به فرموده مقام معظم رهبری دوران کنون دوران عزت جمهوری اسلامی ایران است و علت تهاجم بی‌سابقه کنونی بر ضد نظام اسلامی قدرت روزافزون این نظام است.

وی افزود: دشمن به دنبال این است که قدرت موشکی و نظامی جمهوری اسلامی ایران را مهار، از نفوذ منطقه‌ای جمهوری اسلامی که ربطی به آن‌ها ندارد کنترل کنند، پیشرفت‌های نظام اسلامی را مهار و به دنبال بر هم زدن انسجام داخلی ایران هستند و دنبال تضعیف موقعیت و جایگاه رهبری نظام مقدس اسلامی حضرت امام خامنه‌ای هستند.

مصلح بر ضرورت شناسایی و بهره‌مندی از استعدادها و ظرفیت‌های مغفول مانده در سطح کشور و شهرستان دشتی تأکید کرد و یادآور شد: از مسؤولین خدوم انتظار داریم ضمن حمایت از کالاهای داخلی باید تبدیل به یک فرهنگ و گفتمان عمومی شود.

وی افزود: شعار سال را در سطح جامعه نبین، زمینه اشتغال برای جوانان فراهم، فرهنگ کار در جامعه نهادینه شود و همه به دنبال کار پشت میزان نشستند نباشند.

امام‌جمعه خورموج ضمن تقدیر از فعالیت‌ها و خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در شهرستان دشتی گفت: از نیروی انتظامی که ظرف 72 ساعت موفق به دستگیری قاتل شد تشکر می‌کنم هرچند متأسفیم که در شهرستان متدین دشتی شاهد چین جرائم و جنایتی هستیم.

وی از کشف سرقت، مواد مخدر و کاهش 200 درصد تصادفات منجر به فوت در ایام نوروز توسط نیروی انتظامی تقدیر کرد. انتهای پیام/

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات