5891

فرماندار شهرستان دشتی گفت: سياست و نگاه دولت تدبير و اميد در خصوص مناطق روستايي، عدالت محوري، امیدآفرینی و محرومیت ‌زدایی در روستاهاست/ سپاه کارارزشمندی در سطح کشور به مردم، روستاها و مناطق محروم از اعتبارات خود هزینه می‌کند.

به گزارش شبکه خبر بوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری در آغاز عملیات اجرایی نخستین مدرسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران در روستای کرد وان رئیسی از توابع دهستان کبگان بخش کاکی شهرستان دشتی اظهار داشت: سياست و نگاه دولت تدبير و اميد در خصوص مناطق روستايي، عدالت محوري، امیدآفرینی و محرومیت‌زدایی در روستاهاست.

فرماندار شهرستان دشتی گفت: کار ارزشمندی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد در سطح کشور به مردم، روستاها و مناطق محروم و بخشی از اعتبارات خود را در این جهت هزینه می‌کند.

وی ضمن تقدیر از خیر واگذارکننده زمین به فضای آموزشی ادامه داد: با شرایطی که امروز کشور در آن قرار دارد و اتفاق اخیری که در روابط خارجه و برجام اتفاق افتاد باید بیش از گذشته هم‌دلی و اتحاد ما بیشتر شود و قطعاً چنین خواهد بود.

نادری تأکید کرد: وقتی دشمنان به سمت ما نگاه بدبینانه ای داشته باشند قطعاً انسجام، وحدت و همدلی ما بیشتر خواهد شد و دشمنان انقلاب اسلامی با هر نیت پلیدی که داشته باشند شکست خواهند خورد اما هم این است که در سطح شهرستان، استان و کشور همدلی را بیشتر کنیم. انتهای پیام/

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات