5892

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: کبگان به‌عنوان دهستان الگو برای خدمات در عرصه‌های فرهنگی، پیشگیری و بهداشت، عمرانی و زیرساخت و اشتغال‌زایی است.

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، سرهنگ دوم پاسدارعلی غضنفری در آیین کلنگ زنی نخستین مدرسه قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه پاسداران در روستای کرد وان رئیسی از توابع دهستان کبگان بخش کاکی شهرستان دشتی گفت: سه دهستان محروم توسط سپاه امام صادق (ع) و مجموعه استاندار مشخص شد که دهستان کبگان به‌عنوان دهستان الگو برای برخی از خدمات در عرصه‌های فرهنگی، پیشگیری و بهداشت، عمرانی و زیرساخت و همچنین در عرصه اشتغال‌زایی فعالیت خود را از سال قبل شروع کرد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: پس از بررسی طرح‌هایی که در اولویت بودند احصا و به کمیسیون استانی و کشوری ارسال که در حال حاضر اقداماتی در برخی از این حوزه‌ها شروع‌شده است.

وی ادامه داد: زیرساخت‌های عمرانی پنج مدرسه موردنظر بود که آموزش‌وپرورش کاکی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر و مجموعه قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه مسائلی که در خصوص مدارس و نیازمندی‌های مدارس بود مورد بر رس قراردادند.

غضنفری یادآور شد: نخستین مدرسه روستای کرد وان رئیسی که مدرسه ابتدایی است با چهار کلاسه درس در دستور کار قرار گرفت و امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی اضافه کرد: دیوار حافظی در دهستان کبگان به طول 1700 مترمکعب، خانه عالم و طرح‌هایی در بحث اشتغال درد است اقدام است که نیازمند تعامل با همه دستگاه‌ها واردات است.

غضنفری از دو خیر در واگذاری و اهدای زمین مدرسه چهار کلاسه کرد وان رئیسی تقدیر کرد. انتهای پیام/

اضافه کردن نظر

تبلیغات