5896
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: اعتبارات 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و باغی جهت آبیاری تحت‌فشار از جمله خواسته‌های کشاورزان استان بوشهر بود که این مشکل مرتفع شد.
 

به گزارش  bunn.ir مهرداد ستوده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی با اشاره به جایگاه استان بوشهر در بخش کشاورزی، اظهار داشت: تکمیل به‌ موقع پروژه‌های نیمه‌تمام یکی از اولویت‌های استانداری بوشهر است و برای توسعه بخش کشاورزی در نقاط مختلف استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: بخش عظیمی از مشکلات کشاورزان تنگستان، دشتستان و دشتی توسط معاون وزیرکشاورزی حل شد و این هدیه خوبی برای کشاورزان بود.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر تصریح کرد: اعتبارات 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و باغی جهت آبیاری تحت‌فشار از جمله خواسته‌های کشاورزان استان بوشهر بود که این مشکل مرتفع شد.

ستوده گفت: با تلاش مدیران جهاد کشاورزی استان و وزارتخانه جهاد کشاورزی با نگاه خوبی که استانداری به این بخش‌ دارد، استان بوشهر در بخش تولیدات کشاورزی رتبه یک و دو سطح کشور را داراست.

وی افزود: با برنامه‌ریزی که در سطح استان بوشهر انجام شده به دنبال ارتقاء ظرفیت بهره‌وری بیشتر کشاورزی در سطح استان بوشهر هستیم

اضافه کردن نظر

تبلیغات