5908
امام‌جمعه خورموج گفت: در ماه مبارک رمضان 60 روحانی اهم از اساتید حوزه‌های علمیه شهر خورموج و اساتید اعزامی به تبلیغ می‌پردازند .
 

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح ظهر امروز در آیین غبارروبی از 180 مسجد در شهرستان دشتی در آستانه ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: مساجد باید جذبه داشته باشند تا افراد از فضای معنوی در مساجد استفاده کنند.

وی ماه رمضان را بهار معنویت عنوان کرد و افزود: دهه آخر ماه شعبان به‌ عنوان دهه مساجد به خاطر آماده‌کردن مساجد جهت ماه مبارک رمضان نام‌گذاری شده است.

امام‌جمعه خورموج  تصریح کرد: در شهرستان دشتی 180 باب مسجد وجود دارد که 32 باب مسجد در شهر خورموج مرکز شهرستان قرار دارد به‌ گونه‌ای که حتی در برخی محلات شهر هر کوچه دارای دو مسجد است.

امام‌جمعه خورموج یادآور شد: زیرساخت فرهنگی خیلی خوبی در سطح شهرستان دشتی وجود دارد و به دنبال این هستیم که هر چه بیشتر از این فضاهای روحانی و معنوی بهره‌مند شویم.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان 60 روحانی اهم از اساتید حوزه‌های علمیه شهر خورموج و اساتید اعزامی به تبلیغ می‌پردازند و بیش از 90 درصد مساجد شهر و روستا دارای روحانی و سخنران در ماه مبارک رمضان هستند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات