5909
فرماندار شهرستان دشتی گفت: تشدید فعالیت گشت‌های مشترک نظارتی، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار، استمرار فعالیت گشت‌های سیار با هدف گشت‌های محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین مورد تأکید است.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری ظهر امروز در نخستین جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان دشتی اظهار داشت: با عرضه به‌موقع کالاهای اساسی مردم سعی می‌کنیم اجازه افزایش قیمت کالاهایی مانند برنج، شکر، روغن، گوشت قرمز و سفید که در ماه مبارک رمضان مصرف بیشتری دارند، داده نمی‌شود.

وی افزود: تأمین به‌ موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب‌وکار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آن‌ها در ایام ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: تشدید فعالیت گشت‌های مشترک نظارتی، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار، استمرار فعالیت گشت‌های سیار با هدف گشت‌های محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین مورد تأکید است.

نادری عنوان کرد: در این زمینه انتظار می‌رود مسئولان نظارت و بازرسی دقیق و کاملی را  بر واحدهای صنفی در کنار اموراتی که در کل سال داشته و دارند در ماه رمضان داشته باشند تا مردم با آرامش خاطر، کالاهای  موردنیاز خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت بتوانند فراهم کنند.

فرماندار دشتی گفت: اجاره نمی‌دهیم برخی بخواهند در بازار اقدام به افزایش کالاهای اساسی مردم کنند که نیاز است برای تعادل در بازار مصرف، توزیع مایحتاج مورد نظر مردم نه‌ تنها در شهرها بلکه در روستاها و بخش ساحلی ایجاد شود.

 نادری یادآور شد: برخی از فرصت‌طلبان بحث خروج امریکا از برجام را بهانه قرار داده‌اند و عده‌ای به دنبال این هستند تا از این موقعیت سوءاستفاده کنند.

وی اضافه کرد: امریکا به برجام عمل‌نکرده و تنها تحریم‌های هسته‌ای برداشته شد و دیگر تحریم‌ها تاکنون وجود داشته است و نباید اجازه داد افرادی بخواهند از این فرصت استفاده کنند.

نادری با بیان لزوم برخورد با محتکران و گران‌فروشان، عنوان کرد: با افراد و کسبه‌ای که به هر نحوی اقدام به احتکار و از عرضه کالاهای مورد نیاز مردم جلوگیری کنند، برخورد شود.

نماینده عالی دولت دوازدهم در شهرستان دشتی گفت: باید با تزریق اقلام، تعامل در بازار ایجاد شود و البته مردم هیچ نگرانی از بابت مایحتاج عمومی نداشته باشند، هر چند باید به افزایش احتمالی قیمت کالاهای خارجی نظارت شود.

وی ضمن انتقاد از عدم حضور تعزیرات حکومتی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار تأکید کرد: در زمینهٔ رفع مشکلات مردم با هیچ مدیری عهد اخوت نبسته‌ایم.

اضافه کردن نظر

تبلیغات