6078

استاندار بوشهر گفت: از تلاش‌های فرماندار دشتی درراه اندازی کارگاه‌های صنایع‌دستی، خلاقیت و نوآوری‌ها در جهت ایجاد اشتغال تقدیر می‌کنم.

به گزارش شبکه خبربوشهر، عبدالکریم گرا وند در حاشیه بازدید از نمایشگاه و صنایع دشتی که باعث اشتغال‌زایی در این روستا شده است در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در شهرستان دشتی در پاسخ به این سؤال که امروز تأکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور بر اتحاد، همدلی، وحدت و انسجام طیف‌های سیاسی در کشور است امروز استان بوشهر در چه جایگاهی قرار دارد اظهار داشت: خوشبختانه وحدت که مورد تأکید مقام معظم رهبری است امروز ما بیش از گذشته نیاز به این وحدت داریم در سطح استان نیز به حمدالله اتحاد و همدلی خوبی بین نماینده ولی‌فقیه در استان، نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی وجود دارد.


وی با تأکید بر اینکه دشتی نماد وحدت، باهم بودن و انسجام است، افزود: در شهرستان دشتی با نگاه خوبی که بین فرماندار، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و امام‌جمعه وجود دارد شاهد وحدت و انسجام خوبی هستیم.
گرا وند تأکید کرد: در شرایطی که دشمنان اساس نظام را هدف قرار داده‌اند کشور به وحدت، انسجام، اتحاد و هم‌دلی نیاز دارد.


وی از تلاش‌های فرماندار دشتی درراه اندازی کارگاه‌های صنایع‌دستی، خلاقیت، نوآوری‌ها در جهت ایجاد اشتغال تقدیر کرد و یادآور شد: کارگاه تولید صنایع‌دستی را در یک مکانی راه‌اندازی کرده‌اند که باید از همه ظرفیت‌ها در جهت ایجاد شغل در سطح استان به‌عنوان الگو معرفی شود.

استاندار بوشهر گفت: اگر همت کنیم، دستگاه‌ها کمک کنند با تلاش فرمانداران در استان با کمتری هزینه می‌توانیم باهمت مردم صنایع‌دستی را در مناطق مختلف استان راه‌اندازی کنیم.

وی اضافه کرد: حرکت چهره به چهره و بدون واسطه فرماندار دشتی در شورای معاونین استانداری مطرح و الگوی برای دیگر شهرستان شود که این امر باعث رضایتمندی نسبی مردم در روستاها شده است. انتهای پیام/

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات