6083

فرماندار شهرستان دشتی گفت: مهار آسيب‌هاي اجتماعي در سه فضاي محله، خانواده و مدرسه بايد موردتوجه قرار گيرد.

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، با حضور فرماندار دشتی، فرمانده انتظامی، مسئولین شهرستان و خانواده معظم شهدا، مزار شهدای انتظامی خورموج و شهدای گمنام شهرستان دشتی گل‌باران شد.

به همین مناسبت عبدالله نادری ضمن دیدار با پدر شهید عبدالطیف ابراهیمی، ضمن نثار فاتحه بر تداوم راه شهدا و ایثارگران تأکید و از ایثارگری‌های خانواده‌های شاهد و ایثارگر تجلیل و قدردانی کرد و اظهار داشت: در شرایط حساس کنون که کشورمان در جنگ نرم و اقتصادی دشمنان مواجه است تمسک جستن به آرمان‌ها و سیره شهدا عزیز می‌تواند در برابر توطئه‌های شوم آنان خنثی‌کننده باشد.

فرماندار شهرستان دشتی گفت: مهار آسيب‌هاي اجتماعي در سه فضاي محله، خانواده و مدرسه بايد موردتوجه قرار گيرد.

وی با اشاره به مبارزه با مواد مخدر برای اجتماعی کردن امر مبارزه و پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز، تأکید کرد: بر این اساس استفاده از ظرفیت‌های مختلف ازجمله هنرمندان و ورزشکاران برای انجام اقدامات فرهنگی بسیار مؤثر است.

نادری گفت: شهید ابراهیمی یکی از شهدای مبارزه با مواد مخدر بود که در درگیری با اشرار تروریست در استان سیستان و بلوچستان توسط عیادی استکبار به شهادت رسیده است امروز امنیت و استقلال نظام اسلامی مرهون خون شهداست.

وی ضمن تجلیل از صبر و برد باری خانواده شهدا اضافه کرد: از تلاش‌های شبانه‌روزی فرمانده انتظامی دشتی در شهرستان دشتی تقدیر می‌کنم.

در پایان نیز از پدر شهید عبدالطیف ابراهیمی تجلیل شد. انتهای پیام/

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات