6084

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: ۲۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان دشتی در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

بسیجیان شهرستان دشتی بوشهر به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند

به گزارش شبکه خبربوشهر سرهنگ علی غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان دشتی از اعزام کاروان راهیان نور بسیجیان شهرستان دشتی به مناطق عملیاتی غرب خبر داد و اظهار داشت: کاروان برادران و خواهران بسیجی شهرستان دشتی، پنجشنبه این هفته به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی بابیان این‌که دشمن به دنبال این است که ملت ایران و خصوصاً نسل جوان و نوجوان، دوران پرافتخار دفاع مقدس را فراموش کنند گفت: تعداد 200 نفر از سراسر شهرستان دشتی در قالب راهیان نور به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی کردستان، مریوان، بانه، پادگان ابوذر، مرصاد، ارتفاعات بازی دراز، اسلام‌آباد غرب، سرپل ذهاب، قصر شیرین و شهدای گمنام بازدید و با رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

وی هدف از اعزام این کاروان را تجدید میثاق با شهدا عنوان کرد و افزود: آشنایی نسل جوان با دلاوری‌های شهدا در دفاع از میهن اسلامی، تقویت روحیه فرهنگ ایثار و شهادت، اخلاص به عمل و شهادت‌طلبی در نسل جوانان و نوجوانان را بخشی از اهداف اعزام به مناطق عملیاتی است.

سرهنگ غضنفری انتقال آموزه‌های ارزشمند رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس به نسل جوان را مهم ارزیابی کرد و گفت: آشنایی با مناطق عملیاتی و لمس نمودن گوشه‌ای کوچک از سختی‌هایی که رزمندگان در دفاع مهین اسلامی از خود به‌جایی گذاشتند سبب انتقال آموزه‌های ارزشمند جوانان دیروز به جوانان امروز می‌شود.

اضافه کردن نظر

تبلیغات