6086

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی گفت: عملیات اکتشافی دو معدن فسفات و معدن بوکسیت امسال در معادن شهرستان دشتی آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه خبربوشهر و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از شهرستان دشتی، داریوش رزمی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با تاکید بر مقابله با بحران کم‌آبی در معادن  شهرستان دشتی اظهار داشت: تعرفه آب بهاء آب‌شیرین‌کن‌ها در شهرستان دشتی به‌زودی تعیین می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی گفت: توسط این اداره هنوز اقدام برای تغییر تعرفه آب‌شیرین‌کن‌ها صورت نگرفته است اما به‌زودی جلسه‌ای با حضور نماینده فرماندار، آب و فاضلاب، اتاق اصناف، تعزیرات و خبرنگاران در این زمین تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه نرخ آب بهاء تعیین می‌شود و توسط خبرنگاران در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد تأکید کرد: صنعت، معدن و تجارت با افرادی که خودسرانه اقدام به افزایش نرخ آب‌شیرین‌کن‌ها کنند با آن‌ها برخورد جدی می‌کند.

رزمی  ضمن تبریک روز صنعت و معدن بیان کرد: امسال در دو محدوده امیدبخش، عملیات اکتشافی حوزه معدنی شهرستان دشتی توسط ایمیدرو سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران آغاز می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: این دو محدوده شناسایی‌شده که شامل محدوده اکتشافی معدن فسفات و محدوده اکتشافی معدن بوکسیت است که اکتشاف و بهره‌برداری از این دو محدوده معدنی می‌تواند گام عملی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شهرستان باشد.

اضافه کردن نظر

تبلیغات