6133

با حضور خادمان آستان قدس رضوی در شهرستان جم، این شهر معطر به شمیم خوش حرم رضوی شد و برخی از شهرها و روستاهای این شهرستان پذیرای خدام حرم امام رئوف(ع) بود.

خدام حرم رضوی صبح امروز با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان جم وارد این شهر شد و عطرحرم رضوی در تمامی شهر و روستاهای شهرستان جم طنین انداز شد.

خدام بارگاه امام رئوف با حضور بر سر مزار شهیدان، ضمن غبارروبی و عطرافشانی، با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.

حضور خدام رضوی در مسجد امیرالمومنین (ع) روستای تشان شهرستان جم در 360 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان بوشهر مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفتند.

پس از ترک این روستا وقتی کاروان به طرف شهر ریز در حرکت بود یک مرد 28 ساله که معلوم در کنار خیابان سوار بر بیلور بود و نگاهی به کاروان انداخته بود دست‌های خود را به طرف کاروان نشانه گرفته بود خدام با دیدن این معلول خودروی خود را متوقف و از خودرو پیاده و به طرف این معلول شتافتند این مرد پرچم امام رضا(ع) را در بغل گرفت و بر آن بوسه می زد و به سر و صورت خود می‌کشید.

خدام حرم رضوی وارد شهر ریز شدند مادر شهید محمد رستمی با در دست داشتن شاخه گل و تمثال مبارک شهیدش به استقبال از خدام رضوی آمد.

مبلغ کاروان رضوی در نشست با مادر شهید محمد رستمی از صبر و بردباری خانواده شهدا تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش فرماندار جم در جشن زیر سایه خورشید که با حضور خدام رضوی در امامزاده جم برگزار شد ضمن خیر مقدم به کاروان رضوی اظهار داشت: خدام مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

محمد حسینی گفت: زمینه مشرف شدن 16 نفر از مردم در این جشن و هم چنین 10 نفر از ایتام در آینده به مشهدمقدس را در آینده فراهم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم از وظایف ماست و اگر اقدامی آن‌هم در بخش فرهنگی صورت می‌گیرد باید زمینه حضور مردم به ویژه جوانان در آن فراهم شود، افزود: پیشنهادی برای نامگذاری یکی از معابر شهر جم به نام علی بن موسی الرضا (ع) ارائه شده که به‌زودی محقق می‌شود.

اضافه کردن نظر

تبلیغات