6137

با حضور کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم رضوی در «سپاه امام صادق(ع) بوشهر»، شمیم عطر رضوی بار دیگر در بوشهر پیچید.

شمیم عطر رضوی در «سپاه بوشهر» پیچید

به گزارش شبکه خبربوشهر، کاروان «زیر سایه خورشید» در دهه کرامت با سفر به نقاط مختلف استان بوشهر جای جای این استان را معطر به شمیم دلنشین حرم رضوی کردند.

خدام حرم مطهر رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) شامگاه دوشنبه به سپاه امام صادق(ع) سفر کردند و با استقبال باشکوه کارکنان سپاه در نمازخانه معراج مواجه شد.

بیرق متبرک امام رضا (ع) که توسط خادمان مرقد مطهر آن حضرت حمل می‌شددر میان استقبال گسترده عاشقان امام رضا(ع) در یک فضای کاملا روحانی و معنوی قرار گرفت و بار دیگر فضای بوشهر به شمیم حضرت سلطان علی ابن موسی الرضا(ع) معطر شد.

خدام رضوی با مدیحه‌سرایی و اهتزاز پرچم سبز حرم مطهر هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت در سپاه بوشهر، شرکت کنندگان با سوز و نیازی خالصانه به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها رفتند.

 مبلغ کاروان زیر سایه خورشید در این آیین ویژگی‌های امام رضا(ع) را برشمرد و اظهار داشت: اگر ما خود را شیعه واقعی امام رضا (ع) می‌دانیم لازم است در تمام ابعاد زندگی مانند مواقعی که تصمیمی می‌گیریم و یا تفکّری می‌کنیم امام را در پیش روی خود داشته باشیم و هیچ کاری را بدون رضایت امام انجام ندهیم.

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات