6138

کاروان «زیر سایه خورشید» وارد شهرستان دشتی و این شهرستان به قدوم خادمان و پرچم حرم امام رضا(ع) متبرک شد.

بوشهر| "دشتی" به قدوم خادمان و پرچم حرم امام رضا(ع) متبرک شد

به گزارش شبکه خبربوشهر، مردم همیشه درصحنه و دوستداران اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) استان بوشهر که در آخرین روزهای هفته گذشته میزبان خدام رضوی هستند عطر رضوی شهرها و روستاها را فرار گرفته است.

سومین گروه از خدام رضوی  ظهر امروز به شهرستان دشتی سفر کردند و با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.

خدام حرم رضوی آنگاه با خانواده شهید مزارعی در خورموج دیدار کردند و مادر شهید بر پرچم متبرک علی بن موسی‌الرضا (ع) در خورموج بوسه زد و خدام حرم رضوی از مقام والای خانواده شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای حرم قدردانی کردند.

کاروان زیر سایه خورشید، سپس با حضور در بیمارستان زینبیه خورموج و عیادت از بیماران با اهدای شاخه‌های گل و نبات برای بیماران از حضرت ثامن‌الحجج (ع) آرزوی بهبودی و سلامتی کردند.

خدام رضوی با حضور در منزل دو بیمار صعب‌العلاج در خورموج آرزوی شفا کردند.

سفیران حرم علی بن موسی‌الرضا (ع) با حضور در منزل شهید عبدالله سروری مطلق دیدار و گفت‌وگو کردند، در این دیدار صمیمی، مادر دانش‌آموز شهید سروری با بوسه بر پرچم متبرک شده استان قدس رضوی از خاطرات فرزندش درزمانی که در روستای سنا حضور داشتند لب به زبان گشود و ضمن خوش‌آمد گویی به خدام رضوی اظهار داشت: شهید عبدالله، همیشه رساله علمای شیعه همراه داشت و نسبت به اعمال دینی و نماز اول وقت پایبند بود.

مادر شهید بیان کرد: بعد از شهادتش، فرمانده وی می‌گوید این رزمنده ساکن کدام استان و شهر است چراکه اگر شهید نمی‌شد یکی از شخصیت‌های مهم جهان اسلام می‌شود.

 مبلغ کاروان خدام رضوی نیز اظهار داشت: درآمد حلال پدران شهدا و تربیت دلسوزانه مادران شهدا سبب رویش نسلی انقلابی و مدافع انقلاب و نظام اسلامی شد.

حجت‌الاسلام مرتضی مروی بیان کرد: صبر خانواده‌های شهدا سبب پیروزی رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس شد.

مروی تأکید کرد: امنیت امروز انقلاب اسلامی مرهون و مدیون خون پاک و مطهر شهداست و وظیفه خاندان معظم شاهد در ادامه‌ مسیر انقلاب برای رسیدن به قله‌های رفیع عزت و تمدن اسلامی همچنان سنگین است.

حضور خدام در جمع کلاس آموزش فوتبال جوانان در پارک مفتون خورموج  حال و هوای خاصی به ورزشکاران داد.

کاروان رضوی بر سر مزار دو شهید گمنام در پارک مفتون شهرداری خورموج حضور یافتند و نسبت به مقام آن‌ها ادای احترام کرد و سپس در جمع تعدادی از پیر غلامان شهر خورموج حضور یافتند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات