6139

خدام حرم رضوی در ادامه سفر به شهرستان دشتی با حضور در منزل سردار بزرگ مبارزه با آمریکا در آبهای خلیج فارس شهید نادر مهدوی مدال آستان قدس رضوی را بر سینه برادر این شهید نصب کردند.

بوشهر| مدال آستان قدس رضوی بر سینه برادر شهید مهدوی در دشتی نصب شد

به گزارش شبکه خبربوشهر، خدام رضوی ظهر امروز با حضور بر تربت سردار شهید نادر مهدوی نسبت به مقام عالی شهدا ادای احترام کردند

خدام رضوی درحالی‌که سر تیم کاروان زیر سایه خورموج اعزامی از آستان قدس رضوی و رئیس ستاد مردمی زیر سایه خورشید استان بوشهر، و مردم ولایتمدار روستای بحیری این کاروان را همراهی می‌کردند با حضور بر تربت سردار شهید نادر مهدوی، توسلی، شهریاری، رکنی، طاهری و دیگر شهدا  نسبت به آنان ادای احترام کردند.

یکی از برنامه‌های مهم خدام حرم رضوی حضور در منزل شهید نادر مهدوی، سردار بزرگ مبارزه با آمریکا در آبهای خلیج فارس بود که این خدام مدال افتخار آستان قدس رضوی بر سینه حاج حسن فقیه برادر سردار شهید نادر مهدوی شهید شاخص ملی، در روستای بحیری دشتی نصب  کردند.

خدام رضوی با حضور در جشن بزرگ زیر سایه خورشید که در مسجد امام رضا (ع) دشنی برگزار شد پس از مولودی‌خوانی، قرائت زیارت امین‌الله و صلوات خاصه امام رضا (ع) برنامه‌های محوری را اجرا کردند.

 مبلغ کاروان زیر سایه خورشید با اشاره به وجود عشق و علاقه به امام هشتم (ع) اظهار داشت:این حضور تنها به سبب وجود عشق به ولایت و امامت در میان مردم خونگرم و عاشق امام هشتم(ع) شهرستان دشتی است.

حجت‌الاسلام مرتضی مروی بیان کرد: دهه کرامت نمایانگر عشق مردم به حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) است.

اضافه کردن نظر

تبلیغات