6140

دبیر یازدهمین جشن‌های زیر سایه خورشید بوشهر گفت: در ایام دهه کرامت بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی با حضور خدام رضوی در سطح استان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبربوشهر، در آخرین روز از حضور خدام علی بن موسی‌الرضا (ع) در استان بوشهر، خدام رضوی ظهر امروز با حضور در ناوچه شهید سلمی (ناصر) در ناوتیپ موشک‌انداز 210 تندر در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از اهتزاز پرچم امام هشتم شیعیان(ع) بر عرشه ناوچه شهید سلمی، از تلاش شبانه‌روزی دریادلان سپاه در آب‌های خلیج‌فارس تقدیر کردند.

سفیران حرم علی بن موسی‌الرضا(ع) سپس پرچم متبرک حرم رضوی را در بین خانواده پاسداران مردم گرداندند.

در این آیین سرداردریادار دوم پاسدار رمضان زیراهی اظهار داشت: با حضور خدام رضوی در بین پاسداران و خانواده آن‌ها سبب انرژی مثبتی در این فضا حاکم است امروز افتخار می‌کنیم که میزبان خدام رضوی هستیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: جامعه امروز ما نیاز به چنین حرکت‌هایی دارد زیرا این امر سبب تحول در جامعه اسلامی می‌شود.

وی افزود: از مجموعه آستان قدس رضوی که چنین برنامه‌هایی را تدارک دیده است قدردانی می‌کنیم.

سردار زیراهی تأکید کرد: از امام رضا(ع) سه خواسته دارم این‌که اتحاد و وحدت بین همه قشرهای مملکت، سلامتی رهبر معظم انقلاب  و اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی افزوده شود.

اکبر قائدی در آیین بدرقه از خدام رضوی نیز گفت: امسال خدام امام رضا (ع) در سه قالب سه تیم چهارنفری به مناطق مختلف شهرستان‌ها، شهرها، بخش‌ها و روستاهای استان حضور یافتند و مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

دبیر یازدهمین جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر  خاطر نشان کرد: در ایام دهه کرامت بیش از 300 برنامه فرهنگی با حضور خدام رضوی در سطح استان بوشهر برگزار شد.

سرتیم کاروان خدام رضوی در استان بوشهر در هنگام ترک بوشهر در فرودگاه بین‌المللی این شهر، از آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و اقشار مختلف مردم در استقبال از خدام رضوی تقدیر کرد.

هادی غلامی  افزود: یکی از برنامه‌های خدام حرم امام رضا (ع) حضور در مناطق محروم و دورافتاده بوده که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شدند.

وی بیان کرد: از لحظه ورود کاروان خدام رضوی به استان بوشهر و از لحظه ورود به فرودگاه، شهرستان‌ها، بخش‌ها، شهرها و روستاها و در مناطقی که خدام رضوی حضور پیدا کردند مورد استقبال گرم و پرشور و کم‌نظیر قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند.

وی بابیان این‌که استان بوشهر، کشور و حتی دوستداران انقلاب اسلامی از نام شهید بزرگی مانند سردار شهید نادر مهدوی افتخار می‌کنند. گفت: شهید نادر مهدوی افتخار جهان اسلام است که ابهت امریکا را در خلیج‌فارس در هم شکست.

اضافه کردن نظر

تبلیغات