6148

امام‌جمعه کاکی گفت: در نیمه دوم سال جاری جشنواره استانی بلال در سه گروه سنی جوان، نوجوان و بزرگ‌سال در بخش کاکی برگزارمی‌شود.

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، حجت‌الاسلام محمد محمدی در همایش تجلیل از فعالان ستاد نماز(طلایه‌داران) جمعه کاکی  اظهار داشت: خانواده‌های نهاد نماز جمعه نیمه پنهان ستاد نماز جمعه هستند و هدف از برگزاری همایش تجلیل از این خانواده‌هاست که نیمه پنهان تشکیلات ما هستند که فرهنگ نماز جمعه را در جامعه تبیین می‌کنند.

امام‌جمعه کاکی گفت: اگر امروز نماز جمعه خوب، زنده و بالندگی داریم از امام‌جمعه به‌تنهایی نیست از مجموعه‌ای است که صادقانه ما را همراهی می‌کنند.

وی ادامه داد: این مجموعه بدون توقع، با ایده، خلاقیت، با مردم درست هستند و باید گفت همه مردم بخش کاکی عضو ستاد نماز جمعه هستند.

محمدی خاطرنشان کرد: چند سالی است که ستاد فرعی شهربادوله و ستاد فرعی و رابط روستایی ستاد نماز جمعه فعالیت خود را آغاز کرد و این باعث شده است که نماز جمعه به روستاهای بخش برده‌ایم و نماز جمعه را تنها در مصلا خلاصه نکرده‌ایم و نماز جمعه ما امروز در سراسر بخش است.

وی بابیان این‌که گروه سرود ستاد نماز جمعه به اردوی زیارتی اعزام می‌شوند افزود: گروه سرود ستاد نماز جمعه توسط طلبه‌های حوزه علمیه کار فرهنگی را آغاز کرده‌اند که مورد استقبال خوب مردم قرارگرفته است و شخصاً این مجموعه را مدیریت، حمایت و پشتیبانی می‌کنم.

امام‌جمعه کاکی گفت: کارهای زیادی توسط اعضای ستاد نماز جمعه در بخش کاکی طراحی کرده‌ایم که در نیمه دوم سال جاری نخستین جشنواره استانی بلال در سه گروه سنی جوان، نوجوان و بزرگ‌سال در بخش کاکی راه‌اندازی می‌شود که در این جشنواره از تمام ستادهای نماز جمعه استان میزبانی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: جشنواره بلال نخستین جشنواره استانی است که در بخش کاکی برگزار می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: از روزی که مسؤولیت نماز جمعه بخش کاکی را برعهده‌گرفته‌ام اعزام خانواده‌های اعضای ستاد به مشهد مقدس، اردوی زیادی شاخه جوانان نیز به اردوهای زیارتی اعزام کرده‌ایم.

حسین اسکندری رئیس ستاد نماز جمعه کاکی نیز گفت: تاکنون 555 نماز جمعه در بخش کاکی اقامه‌شده که 203 نماز جمعه توسط حجت‌الاسلام هاشمی نژاد و 352 خطبه توسط حجت‌الاسلام محمدی اقامه‌شده است.

در پایان نیز از اعضای ستاد نماز جمعه کاکی تجلیل شد. انتهای پیام/

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات