6151

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتی گفت: اردوی جهادی دانشجویی تابستان امسال در روستاهای میانخره و چارک بخش مرکزی دشتی در چهار بخش فرهنگی، آموزشی، عمرانی و بهداشتی آغاز شد.

بوشهر| اردوی جهادی دانشجویی در روستاهای دشتی آغاز شد

به گزارش شبکه خبربوشهر، محسن کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان دشتی اظهار داشت: اردوی جهادی دانشجوی تابستان 97 امسال در روستاهای میانخره و چارک روستاهای بخش مرکزی شهرستان دشتی در چهار بخش فرهنگی، آموزشی، عمرانی و بهداشتی آغاز و به مدت 10 روز ادامه دارد.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتی گفت: در این اردو تعداد 70 نفر روز دانشجو از دانشگاه‌های آزاد اسلامی و پیام نور خورموج حضور دارند که در بخش‌های ذکرشده خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی بیان کرد: با توجه به روحیه جهادی که در بین دانشجویان جاری است امسال به حمدالله تعداد بیشتری از دانشجویان نسبت به سال‌های گذشته از اردوی جهادی استقبال کرده‌اند.

کرمی تأکید کرد: با توجه به شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است محوریت فعالیت عزیزان دانشجو در همین راستا است.

وی از حسن همکاری روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج و دانشگاه پیام نور این شهر قدردانی کرد که همچون سنوات گذشته همکاری لازم در برگزاری اردوی جهادی دانشجویی را داشته‌اند.

کرمی بابیان این‌که تنها باروحیه جهادی می‌توان مسائل و مشکلات کشور را برطرف کرد گفت: اردوهای جهادی نماد نقش‌آفرینی و یکی از اثربخش‌ترین فعالیت‌های بسیج دانشجویی، در عرصه‌های خدمت‌رسانی و سازندگی در مناطق محروم است.

وی هدف از برگزاری اردوهای جهادی را خدمات‌رسانی در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی، آموزشی و پزشکی به روستاهای محروم جامعه عنوان کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خورموج  بیان کرد: تعداد 60 نفر از دانشجویان این واحد در اردوهای جهادی مشارکت دارند.

هادی بهزادی افزود: اکران فیلم، دیوارنویسی، آموزش قرآن، دروس ریاضی، مشاوره، آموزش زیان خارجی و آموزش علمی و ورزشی در این دوره به دانشجویان در روستاها آموزش داده می‌شود.