6377

رئیس ستاد عتبات عالیات استان بوشهر از اتمام ساخت ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و ضریح حضرت قاسم(ع)  خبر داد و گفت: این دو ضریح در شهرهای بوشهر و برازجان ساخته شده و در آستانه اربعین حسینی برای نصب در کربلای معلی بارگیری و از آن  رونمایی می‌شود.

2 ضریح خیمه‌گاه در استان بوشهر آماده رونمایی شد+تصاویر

به گزارش شبکه خبربوشهر عبدالرضا مطاف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان دشتی از مشارکت مردم ولایت مدار  استان بوشهر در بازسازی عتبات عالیات خبر داد و اظهار داشت: تاکنون با مشارکت همه جانبه مردم خیر و ولایت‌مدار این استان  بازسازی و ساخت سه ضریح قمر بنی‌هاشم (ع) امام حسین (ع) و حضرت قاسم (ع) تکمیل‌شده است.

وی از اتمام ساخت ضریح خیمه‌گاه امام حسین (ع) و ضریح حضرت قاسم (ع)  در این استان خبرداد و تصریح کرد: این دو ضریح در شهرهای بوشهر و برازجان ساخته شده و در آستانه اربعین حسینی برای نصب در کربلای معلی بارگیری و از آن  رونمایی می‌شود.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان بوشهر تأکید کرد: تمام هزینه‌های ساخت این ضریح‌ها بدون اعتبارات دولتی، از نذورات و هدایا مردمی تامین شده است.

 مطاف به پیاده‌روی عظیم  اربعین حسینی پرداخت و با اشاره به استقرار 54 موکب در مسیر زائران حسینی تصریح کرد: امسال 54 موکب اربعین حسینی سازماندهی‌ و از شهرستان عسلویه تا مرز شلمچه در مسیر زائران اربعین حسینی مستقر شده‌ است.

وی از استقرار 29 موکب در خاک عراق از سوی خیران استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: این موکب‌ها که تا پایان اربعین حسینی برپا است پذیرای زائران 6 استان جنوبی کشور هستند.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان بوشهر با بیان اینکه پنج موکب در مرز شلمچه تا یک هفته بعد از اربعین حسینی خدمات‌رسانی می‌کنند تصریح کرد: در شهر نجف یک موکب، مسیر نجف به کربلا 10 موکب و در شهر کربلا معلی 18 موکب مستقر شده است.

ساخت ضریح‌های خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع)  در بوشهر پایان یافت+فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم: ئیس ستاد عتبات عالیات استان بوشهر از اتمام ساخت ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و ضریح حضرت قاسم(ع)  خبر داد و گفت: این دو ضریح در شهرهای بوشهر و برازجان ساخته شده و در آستانه اربعین حسینی برای نصب در کربلای معلی بارگیری و از آن  رونمایی می‌شود.

اضافه کردن نظر

تبلیغات