6425

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی از استقرار تیم بسیج دندان‌پزشکی و دارویی به‌صورت رایگان در روستای محمدآباد شهرستان دشتی در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش شبکه خبربشهر  از شهرستان دشتی، سرهنگ پاسدار علی غضنفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در هفته بسیج برنامه‌های متنوعی در دشتی اجرا می‌شود اظهار داشت: در دومین روز از گرامیداشت هفته بسیج خدمات دندان‌پزشکی بعدازظهر امروز با استقرار اکیپ دندان‌پزشکی از موسسه درمانی بسیجیان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به‌صورت رایگان در روستای محمدآباد شهرستان دشتی از آغاز می‌شود.

فرمانده سپاه امام رضا شهرستان دشتی گفت: یکی از برنامه‌های موسسه درمانی بسیجیان اعزام تیم‌های سپاه همراه با اعزام پزشکان جهادی در مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند.

وی بیان کرد: اکیپ دندان‌پزشکی با همکاری و مشارکت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) در روستای محمدآباد دشتی خدماتی از قبیل معاینه، ترمیم، پر کردن، کشیدن و جرم‌گیری دندان انجام و توصیه‌های بهداشتی دهان و دندان و مشاوره‌ای نیز به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد.

سرهنگ غضنفری تأکید کرد: این اکیپ پزشکی به‌صورت رایگان و به مدت سه روز خدمات دندان‌پزشکی و دارویی اقدام به خدمات به مردم محمدآباد و روستای های هم‌جوار می‌کنند.