6426

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با تاکید بر ضرورت انعکاس خدمات نظام اسلامی ایران در نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب گفت: در این زمینه ۱۰۰ هزار دقیقه برنامه چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیمای بوشهر تولید و پخش می‌شود.

به گزارش شبکه خبربوشهر ، سیدحسین ناظر پیش از ظهر امروز در نشست کارگروه رسانه و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از تولید و پخش برنامه رادیویی و تلویزیونی به این مناسبت خبرداد و اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز بوشهر با تولید و پخش مجموعه برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی با ساختار گفت‌وگو محور با عنوان کارنامه عملکرد استانداران و مدیران ارشد چهل سال گذشته را به سمع و نظر مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب به ویژه نسل جوان و نوجوان می‌رساند.

کارگروه رسانه و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر با اشاره به ضرورت انعکاس خدمات نظام اسلامی ایران با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده گفت: در این زمینه صدا و سیمای استان بوشهر بیش از 100 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی و در گستره استانی و ملی و فراملی پخش می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر از تهیه و تدوین برنامه مستند انقلاب در صدا و سیمای بوشهر خبرداد و افزود: بیش از 40 مستند رسانه‌ای با عنوان کارنامه با موضوعات کارنامه پیشتازان انقلاب اسلامی، کارنامه رویش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و کارنامه مدیران ارشد اجرایی تولید و آماده پخش از شبکه استانی بوشهر است.

100 هزار دقیقه برنامه چهلمین سال پیروزی انقلاب در صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود

ناظر، با اشاره به تولید 40 اثر هنری در صدا و سیمای بوشهر تصریح کرد: این 40 برنامه در قالب موشن‌‌گرافی و اینفوگرافی تولید و پخش می‌شود و در این راستا 60 اثر موسیقیایی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی به عنوان دیگر برنامه‌های شبکه استانی تولید و پخش می‌شود.

وی، با اشاره به حضور موثر حدود 100 رسانه استانی در قالب روزنامه، هفته نامه، خبرگزاری و پایگاه رسمی اطلاع رسانی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی و هم‌افزایی مناسب رسانه‌ای خدمات چهل سال نظام جمهوری اسلامی ایران و با شعار افتخار به گذشته، امید به آینده به نسل‌های آینده انتقال داده می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای بوشهر از برگزاری جشنواره رسانه‌های برتر در استان خبرداد و بیان کرد: در این جشنواره از فعالان برتر رسانه‌ای نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، تجلیل می‌شود.

انتهای پیام/ ت

اضافه کردن نظر

تبلیغات