6428

بانک رفاه کارگران برای پنجمین سال متوالی به یاری دانش آموزان روستای زلزله زده باغان شهرستان دشتی شتافت.

به گزارش شبکه خبربوشهرو به نقل از ایمان ندومی از بوشهر، همزمان با آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر مهربانی و انسان دوستی، بانک رفاه کارگران استان بوشهر در یک حرکت خداپسندانه، هدایایی شامل تجهیزات ورزشی، نوشت افزار و کتب کمک آموزشی را به دانش آموزان دبیرستان شهدای بانک رفاه کارگران روستای زلزله زده باغان اهدا نمود.

در مراسمی که به همین منظور برگزار گردید، سپهدار زارع مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان بوشهر، یاری به نیازمندان را از وظایف ذاتی بانک دانسته و افزود: ایفای مسئولیت های اجتماعی همواره مورد تاکید و توجه بانک رفاه کارگران بوده است و ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی در نقاط مختلف کشور گواه این مدعاست.

وی در ادامه اظهار داشت: تداوم حضور ما برای پنجمین سال متوالی یعنی از زمان افتتاح این مجتمع آموزشی نشان از بار مسئولیتی است که سنگینی آن را بر دوش خود احساس می کنیم و آینده روشنی که در فراروی دانش آموزان مستعد و سخت کوش این روستا می بینیم.

مدیرشعب بانک رفاه کارگران استان بوشهر ضمن تشویق دانش آموزان به فراگیری علم و دانش،تاکید کرد: فتح قله های موفقیت،دست یافتنی است اگر ثابت قدم باشید من آینده روشنی برای شما متصور هستم آینده ای که در آن خدمتگزار خوبی برای مردم منطقه و کشور خود خواهید بود.

همچنین در ابتدای مراسم مقاتلی بخشدار بخش شنبه  طسوج و حسینی سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی طی سخنانی از بانک رفاه کارگران به دلیل کمک به دانش آموزان تقدیر و تشکر نمودند.

شایان ذکر است؛ دبیرستان شهدای بانک رفاه کارگران در آذرما ۱۳۹۳ با مشارکت بانک رفاه کارگران و پس از گذشت ۲۰ ماه از وقوع زلزله ای که منجر به تخریب روستای باغان شد،افتتاح گردید.

انتهای پیام/

اضافه کردن نظر

تبلیغات