759

مسؤول مرکز هماهنگی اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سالانه 24 مجمع عمومی بسیج در شهرستان‌های استان بوشهر برگزار می‌شود.

 

به گزارش شبکه خبربوشهر ،سرهنگ پاسدار عیسی داوریان پیش از ظهر امروز در اجلاس مجمع عمومی بسیج شهرستان دشتی اظهار داشت: مجمع بسیج شهرستان  در واقع بزرگترین مجلس مشورتی بسیج است که در آن نخبگان بسیجی در موضوعاتی و محورهای مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و... حضور دارند و در مورد مسائل، موضوعات و مشکلات شهرستان راهکار ارائه می‌دهند. 

مسؤول مرکز هماهنگی اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سالانه 24 مجمع بسیج در شهرستان‌های استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی به هدف از برگزاری مجمع بسیج در شهرستان‌ها پرداخت و ادامه داد: هدف از برگزاری مجمع استفاده از ظرفیت تمام نشدنی نخبگان هر شهرستان برای برون رفت از مشکلات و معضلات شهرستان است.

 داوریان ادامه داد: مجمع هیأت رئیسه شامل رئیس مجمع، نائب رئیس اول، نائب رئیس دوم و دو نفر بازرس و دبیر مجمع است و هدف از آن تعامل با دولت است که باید از ظرفیت بسیج جهت توسعه و سازندگی انقلاب هنگام با دولت اقدام تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

وی ضمن تاکید بر تعامل مجمع با دولت افزود: فرمانداردشتی تعامل بسیار خوبی با مجموعه بسیج، فرمانده و کارکنان سپاه و امام جمعه خورموج دارند و هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد.

داوریان به انتخابات 96 اشاره کرد و گفت: ملت ایران در اردیبهشت ماه  سال 96 بار دیگر در آزمونی بزرگ شرکت کرده و برگ زرینی دیگری در تاریخ انقلاب رقم خواهند زد.

وی افزود: یکی از برکات جمهوری اسلامی کاشت نهال بسیج مستضعفان به دست معمار کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام راحل بود و زمانی که استکبارجهانی احساس کرد با پیروزی انقلاب اسلامی ابهت خود در منطقه زیر سوال و نابود خواهد شد جنگ نیابتی بر ایران اسلامی تحمیل کردند.

داوریان یادآورشد: جنگ تحمیلی را توسط رژیم بحث عراق  با همراهی کشورهای وابسته و مزدور منطقه علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی شوراندند و سعی کردند انقلاب را در نطفه خفه کنند.

وی اضافه کرد: این در زمانی بود که ارتش سازمان استراتژیک جهانی نداشت اما با تدابیر بنیانگذار جمهوری اسلامی و دستور تشکیل ارتش 20 میلیونی مردمی  توانستیم با انسجام و سازماندهی سپاه مردمی و بسیج قهرمان موفق شویم دشمن را به مرزهای خود بازگردانیم که این امر باعث پیروزی جمهوری اسلامی در هست سال دفاع مقدس شد.

داوریان تصریح کرد: امروز نهال مقدس بسیج تبدیل به یک درخت تنومند شده که ریشه‌های آن در انقلاب اسلامی و شاخه برگ آن از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و آزادیخواهان جهان از خیر و برکات و میوه شیرین آین درخت مانند یمن، بحرین، سوریه، لبنان و ... ازآن بهره‌مند هستند.

وی افزود: دشمن نتوانست با حمله نظامی ایران کاری به پیش ببرد تحریم‌های ظالمانه را علیه نظام جمهوری اسلامی وضع کردند اما با وحدت و تعاملی که در کشور وجود داشت و تدابیر خردمندانه رهبر معظم انقلاب توانستیم تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم.

 داوریان گفت: آمریکا پس از جنگ نیابتی در هشت سال، تحریم‌ها را علیه ایران وضع کرد باز هم موفق نشد و در ادامه رویکرد فرو پاشی از درون را طراحی و اجرا کرد.

وی افزود: استفاده از قدرت نرم برای تأمین منافع ملی و تمامیت ارضی کشور امری ضروری و مراقبت از کشور در برابر تهدیدهای نرم دشمن حیاتی است.

داوریان خاطرنشان کرد: رویکرد اخیر دشمن رویکرد تعامل گرایانه از راه دیپلماسی و مذاکره بود که بحمدالله دولت تدبیرو امید با پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب ما به جایی رسیدیم که مدیریت خاورمیانه را در دست گرفته‌ایم و امروز ابهت نظام جمهوری اسلامی در جهان بر کسی پوشیده نیست.

 

اضافه کردن نظر

تبلیغات