775

بازگشت قرمزپوشان رشت به صدر جدول

تیم سپیدرود رشت

شاگردان علی نظر محمدی با شکست نفت مسجد سلیمان به صدر جدول بازگشتند.

به گزارش شبکه خبربوشهر و به نقل از

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم سپیدرود رشت در دقایق پایانی دیدار با تیم نفت مسجد سلیمان گل برتری را وارد دروازه مهمان خود کرد تا با یک بازی بیشتر نسبت به خونه به خونه با ۲۵ امتیاز به صدر جدول بازگردد.
تیم سپیدرود رشت در نیمه دوم این بازی فرصت های زیادی برای بازکردن دروازه حریف خود داشتند اما عکس العمل های پور محمد دروازه بان نفت مسجد سلیمان در کنار بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تا سپید رود برای باز کردن دروازه نفت مسجد سلیمان تا دقیقه ۸۸ منتظر بماند. سانتر خوب محمدرضا مهدوی از روی یک ضربه ایستگاهی بعد از دفع ناقص دروازه بان نفت مسجد سلیمان به موسوی رسید تا این مدافع پیشتاخته گل برتری و سه امتیازی قرمزها را وارد دروازه حریف کند.
نفت مسجد سلیمان که پیش از این با ۱۲ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار داشت با باخت در این بازی امکان سقوط تا رده ۱۵ جدول را احساس می کند. شاگردان بختیاری زاده در این بازی نیز نتوانستند به هفته های بدون برد خود خاتمه بدهند تا این تیم هفته به هفته از صدر جدول فاصله بگیرد.
اتفاق ویژه این دیدار اخراج سهراب بختیاری زاده سرمربی نفت مسجد سلیمان در نیمه اول بازی به دلیل اعتراض به داور بازی از کنار زمین اخراج شد.

 

تبلیغات